Гліб САМОЙЛОВ і The MATRIXXЗасиділися на карантині?

 

Рік 10-річчя The MATRIXX триває! У 2020-му COVID-19 неабияк зіпсував нам плани щодо святкування ювілею групи. А це значить, пора надолужувати згаяне і продовжити відзначати день народження «Матриці»! 25 травня 2021 року Гліб Самойлов та група The MATRIXX порадують мешканців Дніпра грандіозним шоу, приуроченим до ювілею групи!

 

Кожен концерт «Матриці» по-своєму неповторний і унікальний, але 25 травня 2021 року в ДК «ШИННИК» публіку чекає справді незабутнє, потужне і видовищне шоу від The MATRIXX повним складом! Музиканти обіцяють яскраве звукове та світлове шоу, а значить буде епатажно,

голосно, зухвало і гаряче! На концерті неодмінно прозвучать усі найпотужніші і очікувані хіти групи The MATRIXX, а також мега-хіти групи «Агата Крісті».

 

Днем народження The MATRIXX вважається 12 березня 2010 року, колектив можна сміливо назвати супергрупою! У ньому зібралися легендарні особистості, вже давно зарекомендували себе в інших проектах.

 

Чи варто говорити багато слів про те, хто такий Гліб Самойлов? Це жива РОК - ЛЕГЕНДА! Учасник і основний автор групи «Агата Крісті», засновник і беззмінний лідер групи The MATRIXX. На його піснях виросло кілька поколінь слухачів.

 

Не менш легендарна особистість - Дмитро Snake Хакимов: продюсер, автор пісень, художник, барабанщик і директор груп The MATRIXX, «МЕD DОГ», «НАИВ» і «Янг Ганз», колишній учасник колективів «Агата Крісті», «Блондинка Ксю».

 

Гітарист The MATRIXX Валерій Аркадин також відомий широкій публіці як учасник групи «НАИВ» і рок-мюзиклу TODD.

 

У березні 2015 року до групи приєдналася Станіслава Матвєєва (ex-учасниця групи «##### (5diez)»), яка виконує на концертах клавішні, басові і вокальні партії. Отже, 25 травня 2021 року ДК «ШИННИК», концерт Гліба Самойлова і групи The MATRIXX! День народження улюбленої групи!

 

Поспішайте! У зв'язку з вимогами МОЗ кількість місць обмежена! А ми дотримуємося всіх санітарні правила!

 

БУДЕ ПО-СПРАВЖНЬОМУ!

 


Де та коли:

22.05.2021 19-00 Афіша Харкова
Палац студентів НЮУ їм. Ярослава Мудрого Харків, Пушкінська 88
Цена: від 450 грн
Купити квиток

23.05.2021 19-00 Афіша Києва
Будинок культури НТТУ (КПІ) Київ, пр. Перемоги, 37
Цена: 450 - 1490
Купити квиток

25.05.2021 19-00 Афіша Дніпра
БК Шинник Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 118А
Цена: від 450 грн
Купити квиток