Київський театр ”ВІЗАВІ”. Імперія АнгелівСпектакль «Империя ангелів»

 

Якщо вам не вистачає філософії, якщо вам потрібен новий посил в житті, то обов`язково встигніть придбати квитки на виставу «Империя ангелів», поставлений по світовому однойменного бестселера Бернарда Вербера. Вас чекає глибина людської особистості, можливість побачити всю складність і простоту життя одночасно. Вам подарують можливість поглянути зі сторони на звичайні, ваші проблеми, складні внутрішні питання, а також на те, як все змінюється, якщо змінюється ваше життя.

 

Трохи про самому романі

 

«Империя ангелів» - світовий бестселер, який розійшовся по світу 10-мільйонним тиражем і продовжує продаватися і видаватися. Це дуже цікава інтерпретація того, що чекає нас по закінченню життєвого шляху. Але не в цьому її сенс і ідея.

 

На прикладі молодого ангела Мішеля дуже точно і тонко показується, як багато залежить від наших рішень, бажань, думок. Іноді виконання того, до чого ми прагнемо, не принесе щастя, а щасливий старт не гарантує такого ж успішного фіналу.

 

Цей роман – глибокий філософський подорож у світ людської природи. Він здатний легко переналаштувати нашу точку зору на свої проблеми, тимчасові труднощі. З ним починаєш задавати собі нові питання, а на старі, безнадійні, легко і просто знаходиш відповіді. Якщо сказати коротко, то премію Жуля Верна просто так не дають, а

значить в книгу вкладено достатньо, щоб вистачило не на одну постановку.

 

Трохи про театральному колективі

 

Київський театр «Визави» - це перший приватний театр, який вже понад 20 років продовжує радувати глядачів якісними, цікавими постановками. Незважаючи на відносну молодість, він вже в 1996 році отримав першу міжнародну нагороду, на яку претендувало майже два десятка претендентів з різних країн.

Сьогодні цей театр здатний догодити не тільки пересічному глядачеві, який просто приходить на вистави, щоб відволіктися, перезарядити, відпочити від досить грубого та метушливого світу. Не обходять увагою постановки колективу і запеклі критики, завзяті театрали і естети.

 

Постановка саме по Верберу – це дуже вдалий вибір. По духу роман дуже співзвучний ідеям команди, він так же глибокий і вдумливий. Відвідати постановку саме у виконанні «Визави» - це відмінна ідея не тільки для тих, хто вже читав роман, але і для знайомства з цікавою точкою зору на цей сюжет.

 

Чому варто піти на виставу «Империя ангелів»?

  • _
  • Дуже чітко витримана атмосфера, ефект занурення в середу та події
  • _
  • Чудова акторська гра
  • _
  • Точна передача почуттів і емоцій, можливість подивитися на себе з боку
  • _
  • Незабутнє враження від художнього оформлення. Все дуже органічно, тонко, точно.

Мабуть, купити квитки на «Империю ангелів» - це найкращий подарунок цінителі гарної вистави.


Де та коли: