Мюзикл «КВІТКА»Мюзикл «КВІТКА»

До 25-річчя дипломатичних відносин США та України театр Костянтина Пінчука Classikal Grand Ballet являє примьеру-мюзикл «КВІТКА» про американській співачці українського походження Квітці Цісик. Оперна і блюзова співачка, виконавиця українських народних і популярних пісень була голосом найвідоміших Компаній Америки .Пісня «Ти світло мого життя»», яку вона виконала для однойменного фільму, отримала в 1978 році «Оскар» і «Золотий глобус» в категорії «Краща пісня до фільму», а також номінувалася на премію «Греммі» в категорії «Пісня року». Співачка зробила величезний внесок у розвиток української музики та популяризацію її за кордоном.

У постановці прозвучать найкращі композиції Квітки :
«Місто спить», «Верше мій верше», «Журавлі», «Ой ходить сон», «Черемшина», оскороносная пісня «You lite up my life», «Sing,sing», «Big Time» та інші.

Мюзикл «Квітка» це естрадне шоу за участю зірок світового балету Джесики Мезей, Джона Смітта. Постановники Жанна Чепела і Бернар Мулен в проекті «Квітка» використовували синтез класичної музики, джазових композицій та народних Українських пісень.

Виконавиця головної ролі - Леся Задорожна, Лауреат міжнародних конкурсів: "Коломийка"(гран-прі), Січеславна -2011(гран-прі), Січеславна-2013(краща жіноча роль в музичному спектаклі).
Продюсер вистави - Костянтин Пінчук, художній керівник театру Classic Grand Ballet. Театр користується успіхом у країнах СНД, Європи, США.


Де та коли: