Бійцівський клуб. Гра з зануреннямБІЙЦІВСЬКИЙ КЛУБ

за мотивами фільму «Бойцовский клуб»

Вул. Беломорская 1, біля центрального входу в ”Арт-Завод Платформа”

Від пасивного перегляду до активної участі

Що Вас чекає:

Стилізована локація під антураж фільму 3000 квадратних метрів. В зоні ігри будуть працювати бар, кухня, кінотеатр, а також зона мейк апу для гравців. Вперше в грі задіяні кілька 3D проекцій, які створюють одна з кращих 3D mapping компаній в світі Magic Innovations

Більше 20-і акторів, які занурюють в атмосферу легендарного фільму. Ви більше не спостерігаєте за грою акторів на сцені, гра розгортається навколо вас. . Стирається грань між реальністю і грою. Іноді не зрозуміло - це актор або один з учасників.

Елементи квесту тримають уваги учасників протягом усієї гри. Перед гравцем розгортається дилема яку сторону він вибирає: прихильник екстремістів-антиглобалістів вихідців з «Бойцовского клубу» або, прихильників існуючого порядку. Ідеї екстремістів дуже привабливі і романтичні але чи готові ви пожертвувати заради них тисячами невинних доль? Це одна з психологічних дилем фільму: для того, що б народилося нове треба пожертвувати старим, треба здатися і припинити змінювати, то, що треба просто знищити і на його місці побудувати новий.

Безліч фотозон, на яких можна буде зробити веселі селфи для свого архіву

Грим. Учасники матимуть можливість зробити легкий грим побоїв прямо на локації від візажистів Make Up Academy Me

Кіно і Афтерпаті. Після гри можна продовжити вечір у зоні кінотеатру і бару, де буде трансляція фільму ”Бійцівський клуб”.

Тривалість гри - 2 години.
Оптимальна кількість учасників в команді 6

Яка форма одягу?

Організатори рекомендують використовувати один з чотирьох образів: Фрік Пітт, Костюм Нортон, Боєць Блек, Марла. Кожен спосіб підходить і для чоловіків, і для жінок. Більш докладний опис образів у фотогалереї. Також ви можете прийти в своєму образі. Рекомендуємо не одягати короткі сукні та високі підбори.

ВАЖЛИВО! Організатори не рекомендують приймати участі в грі людям з пороком серця, хворим на епілепсію, вагітним та дітям до 14 років.


Де та коли:

24.04.2021 19-00 Афіша Києва
Арт-завод "Платформа" Київ, вул. Біломорська, 1
Цена: 550
Купити квиток


Інші події у Києві

17.04.2021 - 18.04.2021
Парк Київська Русь
18.04.2021
Будинок актора
18.04.2021
Національний палац мистецтв Україна
18.04.2021
Національний палац мистецтв Україна
18.04.2021
Будинок Художника