Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever (Олексій Гнатковський)Самий-самий смішний і самий мудрий вистава про стосунки Чоловіка і Жінки! Про те, що нас об'єднує, тягне один до одного. І те, що нас роз'єднує. Так, ми різні, ми суперечливі. Але ми і унікальні, ми єдині у своєму роді. Люблять і улюблені, щасливі й нещасні.
Вся правда про сімейне життя!
На прикладі власних сімейних відносин актор показує абсурдність взаємних претензій, сварок, конфліктів трапляються між нами, до болю знайомих всім і кожному. І безглуздість розбіжностей наших, під новим кутом зору роблять ситуації ці анекдотичними і смішними.
Ось лише кілька глядацьких відгуків:
«Спасибі вам величезне, ми стояли на межі розлучення. Ви врятували наш шлюб. Ви повернули нас обличчям один до одного».
«У мене складалося враження, що він на кухні нашої сидів, і все, що між нами з чоловіком траплялося – записував».
«Спасибі, велике спасибі. Сьогодні ввечері я знову полюбила свого чоловіка».
«Дуже зміцнює сімейні стосунки, навіть у 56 років!».
Це всього лише чотири, з численних відгуків, які чує актор практично після кожного спектаклю «Дикун». Заради цього варто його грати. Заради цього варто його дивитися!

Сценарій вистави був написаний американським сімейним психологом, актором-коміком Робом Бэккером. Його прем'єра відбулася 26 березня 1995 р. на Бродвеї на сцені Helen Hayes Theater. П'єса у виконанні самого Бэккера була зіграна більше 700 разів тільки на Бродвеї, а потім більше 1500 разів в 160 містах США.
«Дикун Forever» увійшов у Книгу театральних рекордів як найбільш тривале соло-шоу і тримає цей рекорд по сей день. П'єса переведена на 35 мов і з успіхом виконується в більш ніж 45 країнах світу.
Мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані оголосив 18 липня «Днем Печерної Людини» і перейменував 44-ю вулицю на заході Нью-Йорка в «Дорогу Печерної людини».
Зовсім недавно "Дикун Forever" став володарем престижної премії "Olivier Awards в Лондоні.


Де та коли: