Іво БобулАртист, чий унікальний тембр голосу не сплутаєш ні з яким іншим, запрошує Вас у світ Її Величності Пісні!

Іво Бобул - народний артист не тільки за званням, а й за визнанням народу. Багато пісні з його репертуару по праву визнані золотими хітами естради, адже важко знайти в Україні людину, яка б не чула ”Душі криниця”, ”Місячне колесо”, ”Берег любові”, ”Якщо любиш - кохай”, ”На Україну повернусь” , ”Осінній сад”, ”Скрипаль”, ”Мадонна Україна!”, ”Одна-єдина” ...

Записувати пісні співак не втомлюється, - щорічно представляє програми, де завжди по-різному, проте гармонійно поєднуються Ваші улюблені шлягери і абсолютно нова пісенна лірика, вражаючі дуети, несподівані кавер-версії світових хітів, пристрасні рок-балади і романси, яких так проникливо, як Іво Бобул, не виконає ніхто.

Своє життя артист присвятив популяризації української пісні і в нашій країні, і за її межами. Йому аплодували глядачі більш ніж 20 країн світу: Польщі, Румунії, Італії, Франції, США, Канади ...

Досвідчений музикант, вокаліст високого рівня, композитор, який не просто створює музику, але і живе нею, і просто чесна, відверта людина, яка усвідомлює всю відповідальність перед публікою, - таким Іво Бобула знають тисячі шанувальників.

Вас чекають: неповторна атмосфера щирого спілкування, живий звук, чоловічий голос номер один, якому підвладні всі музичні стилі, і енергетика, яка нікого не залишить байдужим.


Де та коли: