ЧайкаЧайка (КХАТ)
комедія - сучасний романс

"Чайка" в абсолютно оригінальному прочитанні київського театру КХАТ - це комедія-сучасний романс у двох діях. У цьому спектаклі вічні теми і сучасні питання органічно переплітаються з класичними романсами.
Театр КХАТ пропонує насолодитися справжньою класикою, як в драматургії, так і в грі акторів, які працюють у знаменитих на весь світ традиціях російського театру школи переживання. Автор компіляції і режисер - Катаріна Синчилло.

Режисер-постановник - АКТОР НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕАТРУ РОСІЙСЬКОЇ ДРАМИ ІМ.ЛЕСІ УКРАЇНКИ, заслужений артист України Віктор Кошель.
У ГОЛОВНИХ РОЛЯХ-АКТОРИ НАЦІОНАЛЬНОГО АКАДЕМІЧНОГО ТЕАТРУ РОСІЙСЬКОЇ ДРАМИ ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ.

Тривалість вистави 2 години 30 хвилин.
Вистава йде мовою оригіналу - російською з одним антрактом.

Другою виставою в театрі КХАТ стала знаменита «Чайка» А. П. Чехова . Сюрпризом для київського глядача стало те, що Чехов у прочитанні кхатовцев цікавий як старшому поколінню, так і молоді, зрозумілий як театралам з вишуканим смаком, так і непідготовленому глядачеві. Захоплюючий, динамічний сюжет у поєднанні з глибиною чеховських образів захоплює глядача настільки, що відступають похмурі думки, погане самопочуття і поганий настрій. У цьому спектаклі у всіх акторів є свобода самовираження, і він гарантує диво, того, хто до нього готовий.


Де та коли: