Єврейський годинникЄврейські годинник (КХАТ)
комедія сучасності

Вистава "Єврейський годинник" від київського театру КХАТ - це справжня високоякісна сучасна комедія. Тривалість вистави - 2 години 20 хвилин. Вистава йде російською мовою.З одним антрактом.
Режисери постановники - Катаріна Синчилло, заслужений артист України Віктор Кошель
У виставі зайняті зірки КХАТа
У виставі зайняті чотири покоління акторів. Серед них такі актори європейського рівня, як Тимур Ібраїмов та Ігор Марусяк, відомі з численних фільмів і телесеріалів, Катаріна Синчилло - актриса театру і кіно, популярна телеведуча італійського, а потім і українського телебачення, особа глянцевих журналів і художній керівник КХАТа, Ірина Бенюк - молода актриса Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки з дивовижною органікою і енергетикою, а також Софія Торопчина (Москва).

У 2007 році ця п'єса отримала Першу премію на церемонії "Коронація слова". КХАТ - театр, який орієнтований на постановку класичних п'єс. Якщо кхатовцы беруть в репертуар твір сучасного автора - це значить, вони не сумніваються, що з часом п'єса теж стане класикою. Це справжня комедія сучасності. У постановці зайнято чотири покоління акторів. Всі вони исповедально розповідають про себе, про комедії, драми і трагедії своїх однолітків. Це вистава про світлому і темному, що є в кожному з нас, про те, що з нами відбувається, коли одна з них починає перевешывать. А також про те, якими нас створив Бог і якими ми робимо себе самі. Головна дійова особа вистави - Біблія, книга, яка є сьогодні практично в кожному будинку, як Велика подсказака всьому людству від Творця. Всі постановки КХАТа об'єднує закладене в них світлий початок, завдяки якому глядач відчуває той самий катарсис. Вони не тільки ставлять запитання, а й пропонують відповіді.


Де та коли: