Київські Солісти: Пори рокуАнтоніо Вівальді, створював музику яскраву експресивну, характерну для епохи бароко і стала її яскравим представником. Національний камерний ансамбль «Київські солісти» проведе вас за руку по сезонах року, зафіксованим в емоційно багатих музичних композиціях. Зустріч пройде в Будинку акторів за адресою вул. Ярославів вал 7.

Класична музика Пори року. Вівальді. П'яццолли

Антоніо Вівальді погано вписувався в суворі церковні рамки, створюючи музику яскраву експресивну, характерну для епохи бароко і стала її яскравим представником. Цикл з композицій «Пори року» відображає характер кожного з сезонів, передаючи радісні імпульси весни, тиху літню спеку, осінню сльоту і сніжну зиму, уособлює кінець життєвого шляху і в'янення природи. Цикл розділений на 4 концерту, в кожному з яких 3 частини:

1. Перший концерт мі мажор, Весна.
2. Другий концерт соль мінор, Літо
3. Третій концерт фа мажор, Осінь.
4. Четвертий концерт – це зимовий фа мінор, завершальний цикл.

І через 250 років аргентинський композитор П'яццолли створив не менш експресивний і наповнений сенсом цикл з 4 композицій – «Пори року в Буенос-Айресі». Чотири танго-композиції висвітлюють життя композитора в різні часові періоди, тому їх не можна розглядати в призмі класичної зміни сезонів. У танго-композиціях відображені картини похмурій і іноді жорсткої життя, її радощів та суму, що слухач переживає разом з виконавцями. Цикл розділений на 4 частини:

• Буенос-Айрес, Літо (1965).
• Буенос-Айрес, Осінь (1969 р.).
• Буенос-Айрес, Зима (1970 р.).
• Буенос-Айрес, Весна (1970 р.).

Композиції Вівальді відкривають весняні місяці, а твори П'яццолли – осінні, що обумовлено територіальним розташуванням Аргентини.

Віртуози камерної музики в супроводі легендарних композицій Пори року. Вівальді.П'яццолли

Але скільки б століть і умовностей не розділяло композиції Вівальді і П'яццолли їх об'єднує південна темпераментність, палке захоплення навколишнім світом і повільним згасанням земного життя. У цих циклів надто багато спільного, а розділені часом композиції сходячись разом, неймовірно один одного доповнюють.

Приходьте на незабутню зустріч з класичною музикою у виконанні камерного ансамблю «Київські солісти», яка проведе вас по стежках повсякденному житті. Подорож буде яскравим, насиченим емоціями та враженнями, що допомагають переоцінити життя, озирнутися і побачити ті емоції, які ви втрачаєте в бурхливому ритмі повсякденного життя!


Де та коли: