Замовляю любов"Замовляю любов"

Т. Іващенко

Історія, яка може статися з кожним

У виставі «Замовляю любов» - три героя, кожен по-своєму самотній ... Кожен з них по-своєму вирішує складну і актуальну дилему, що важніше: любов чи гроші, і чи можуть ці два поняття гармонійно співіснувати. Головна героїня вирішується замовити "хлопчика за викликом". Головний герой - цинічного жиголо. Але ...

Сюжети розвитку любовних історій взагалі схожі, але за кожним з них завжди цікаво спостерігати ... Кожна жінка мріє про кохання, неймовірною і казкової, хоче бути щасливою і нехай, хоча б на мить, але відчути себе коханою, бажаною ... особливо, коли вже немає сил боротися з самотністю! Може, її можна купити? Скільки коштує любов? В цьому питанні героїні вистави - трагізм відчаю, але як завжди, життя неоднозначна, і ось вже ілюзія його відтінків змінює погляд з трагедійного на комедійний.

Шкода, що в сучасному світі жінка може відчути свою силу і привабливість тільки з купленим чоловіком ... Прикро, що покупні почуття переростають у справжні (ніби), та ще й стають тим зірковим спогадом, яке самотня жінка зберігає в серці, як відблиск сонця ... Цей світ тому такий божевільний, що ми починаємо не з того кінця.

Кожен з нас азартно грає в життя ... чи ми Здатні зірвати джек-пот? Вистачить цій грі сміливості? Можливо щось виграти в цьому житті? Робимо ставки! Кожен з героїв їх зробив, а хто виграв?

Життя взагалі така штука ... Завтра може все обернутися на краще. Все ж, казино - приголомшлива річ! І все ж життя - не гра в рулетку. Хоч раз в житті кожен повинен здійснити вчинок.


Де та коли:

30.04.2021 18-00 Афіша Запоріжжя
Запорізький театр ім В. Р. Магара Запоріжжя, проспект Соборний, 41
Цена: 50 - 120
Купити квиток


Інші події у Запоріжжі

18.04.2021
Запорізький театр ім В. Р. Магара
18.04.2021
Запорізький театр ім В. Р. Магара
18.04.2021
Запорізький театр молоді
18.04.2021
Запорізький театр молоді
18.04.2021
Концертний зал ім. Глінки