Гончарна майстерністьГончарна майстерність

У вашій сім'ї не було гончаров, які могли б передати вам свої секрети ремесла? Це зовсім не біда, адже в арт-студії є чудові майстри і прекрасні викладачі, які поділяться з Вами секретами роботи на гончарному крузі. Арт-студія запрошує вас навчитися давньому ремеслу, яке споконвіку передавалося з покоління в покоління і завжди заворожувало своєю геніальною простотою і унікальністю.

Глина – природний матеріал, який піддається вашим рукам і дозволяє створювати неймовірне різноманітність форм! Наші предки вірили, що глина піддається не тільки рук людини, яка до неї торкається, але і його душі, саме тому з гончарним ремеслом пов'язано безліч легенд і традицій.

Навчитися створювати глиняні предмети інтер'єру – це чудова можливість відпочити душею і тілом, створювати прекрасні подарунки для своїх близьких і прикрашати власну обитель. Спеціально розроблений курс з гончарства дозволить вам поринути в автентичний світ традицій наших предків, дізнатися більше про землю, на якій ви виросли і навчитися створювати такі приємні рук й очам глиняні речі. На заняттях гончарства ви зможете розслабитися душею і тілом, це свого роду медитація. Ліплення з глини має дуже заспокійливий і розвиваючий ефект, крім того, процес творення прекрасного твору з шматка мокрій і безформною глини підвищує самооцінку і вчить, що якщо докласти зусиль, то результат неодмінно буде досягнутий.

Увага! Попередній запис на індивідуальні заняття обов'язкова! Якщо Ви записалися на конкретну дату і не з'явилися на заняття, забувши попередити про це нас мінімум за добу – Ваш квиток буде вважатися використаним.

Тривалість майстер-класу: 1,5 години

У вартість входить:
•майстер-клас;
•витратні матеріали.

Просимо одягати на майстер-клас зручний одяг (жінкам приходити в брюках).


Де та коли: