Автоперегони «Гран-Прі Трускавець»Вже 24-26 березня 2017 року тут відбудуться перший та другий етапи Чемпіонату України з гірських автоперегонів «Гран-Прі Трускавець».  Трасу вже охрестили вітчизняним ралі Монте – Карло, а досвідчені спортсмени, які мали можливість ознайомитися зі схемою та ландшафтом, зазначають – це один з найскладніших етапів за всі 20-ть років проведення гірських перегонів в незалежній Україні.  А від того ще цікавіший, тож у списках учасників обов’язково значитимуться прізвища чемпіонів та справжніх метрів українського автоспорту.  До того ж, вдруге від початку року про свою участь в українських етапах заявили і спортсмени з Польщі. 

За словами організатора – директора Галицького Автомобільного клубу Сергія Єженкова,  етапи у Трускавці мають стати справжнім святом для спортсменів і глядачів.  Активне сприяння  організаторам  виявила місцева влада, як у підготовці спортивної складової, так і у створенні справжніх фан-зон з величезними моніторами, на яких всі бажаючі зможуть слідувати за стартом та перебігом змагань.

Утім найбільшу увагу приділили безпеці – траса проходить просто вулицями міста  і  дозволяє розвивати спортивним авто чималу швидкість, водночас є достатньо затиснутою. Тож аби уникнути випадковостей,  у місті на період змагань буде обмежено  рух пішоходів певними ділянками і перекрито автомобільне сполучення. Про точний час перекриття  містян та гостей повідомлять заздалегідь.

Змагання  складатимуться з 2-х днів і відкриються 24 березня урочистим заходом  на центральній площі Трускавця, а вже 25 березня пройде 1-й етап перегонів. 

1-й етап:

Загальна довжина траси: 3100 метрів.

Зміна висот: 100 метрів

Особливість траси: дистанція пролягає центром міста і передбачає  різку зміну покриття з асфальту на бруківку,  та крутий розворот автомобілів  «бочку» у центрі  дистанції біля  найбільшої глядацької зони (фан-зони).

Урочисте відкриття: 24.03.2017 о 19:20

Старт змагань: 25.03.2017  о 09:00

Парк сервісу змагань: вул. Бориславська

Того ж дня спортсмени перемістяться у селище Модричі, де вже 26 березня пройде 2-й етап  Гірського Чемпіонату.

 

2-й етап:

Загальна довжина траси: 3000 метрів

Зміна висот: 50 метрів

Особливість траси: швидкісна «ходова» траса, щопроходить крізь лісовий масив

Старт змагань: 26.03.2017  о 09:00

Урочисте закриття перегонів: 26.03.2017  о 19:00

Парк сервісу змагань: с. Модричі, санаторій «Нафтуся Прикарпаття»

Початок прийому заявок від учасників: 24.02.2017

Довідка:

Суть гірських перегонів полягає у швидкісному підйомі. Перед стартом відбудеться ознайомлення з трасою та кваліфікаційні заїзди.  До заліку результату перегонів ідуть по два з трьох кращих фінальних заїздів кожного з учасників.


Де та коли: