Офіційне відкриття туристичного сезону у Кам’янець-ПодільскомуУ Кам'янці-Подільському туристичний сезон другий рік поспіль відкриють в онлайн-форматі. На цей раз - під девізом «Кам'янець ЕКО», щоб підтримати заклики світової спільноти щодо збереження та охорони навколишнього середовища.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє прес-служба Кам'янець-Подільської міської ради в Фейсбуці.

«На основі успішної практики презентації туристичного сезону-2020 на режимі онлайн, яка здобула перемогу в Конкурсі добрих практик Люблінського конгресу, обійшовши таких конкурентів, як Барселона і Гданськ, Кам'янець-Подільський вдруге презентуватиме свій туристичний потенціал за допомогою цифрових технологій .. . Ми покажемо Кам'янець з іншого ракурсу і значна увага приділимо потенціалу ековозможностей міста і розвитку екологічного туризму », - йдеться в повідомленні.

Так, в рамках відкриття туристичного сезону-2021 презентують масштабний відеопроект, перший з яких - мініфільм з поданням фестивальних подій цього року. У відеосюжеті організатори фестивалів розкажуть про свої ініціативи, а глядачі зможуть побачити потужний фестивальний потенціал Кам'янець-Подільського та спланувати свою подорож. Також на Youtube-каналі експерта в галузі туризму Антона Тараненко презентують відеосюжет про потенціал ековозможностей міста.

Традиційний фестиваль історичної реконструкції та експериментальної археології «Історичний пікнік на замку в Кам'янці» також в цьому році пройде в форматі онлайн, але організатори обіцяють неймовірні занурення в фестивальні процеси за допомогою прямих ефірів.

У суботу, 24 квітня, в сквері «гунских Криниці» відбудеться презентація виставки художніх творів «Живи в стилі ЕКО», де учні художніх шкіл міста будуть показувати свої малюнки та інсталяції на екотематіку.

А співробітники Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника підготували історичний онлайн-квест «Еко-Кам'янець крізь століття» для учнів шкіл Кам'янець-Подільської ГТГ. Також відбудеться блок лекцій «Чи буде глобальне потепління, або Як будуть одягатися люди наступні 100 років» і екомастер-класи проекту «Послухай і створи».

Національний історико-архітектурний заповідник «Кам'янець» презентує онлайн екофотозону експозиції «Кам'яне мереживо міста» в дворику комплексу Руського магістрату. До того ж вперше можна буде побачити онлайн-презентацію екотурів (палео, гео- і Акватурія) і при нагоді долучитися до нових маршрутів по стежках міста.

У форматі онлайн відбудеться і туристичний «круглий стіл». Його основну тему «Екотуризм: нові можливості та перспективи розвитку» будуть розкривати топові фахівці галузі. Також запланована презентація оновлений туристичних довідників «Смачна карта», «Кам'янець активний» і нового концептуального - «Кам'янець ЕКО».

У міськраді зазначили, що взяти участь в онлайн-заходах, присвячених туристичному потенціалу Кам'янець-Подільського, і знайти всю необхідну інформацію можна буде на сайті www.kamianets.travel і сторінках у Фейсбуці і Інстаграме, а також YouTube і телеграм-каналах.


Де та коли: