PAINКоли Пітер Тэгтгрен піднімається з глибин легендарної Abyss Studio, щоб взяти в руки мікрофон, маленька музична революція неминуча. А що ще можна очікувати від творця HYPOCRISY і ветерани death metal, який віддає свої музичні сили не тільки у творчість PAIN, але і вважається одним з найбільш впливових продюсерів у світі металу (DIMMU BORGIR, CHILDREN OF BODOM, SABATON і т. д.)?

З самого початку своєї кар'єри Пітер Тэгтгрен активно поринав у музичні експерименти і розвивався, щоб стати непереможною силою в своїй справі і жанрі. Для 46-річного музиканта не існує табу, творчих застоїв або жанрових меж. Його нове дітище, "Coming Home" — це 8-й студійний реліз промислового установи PAIN. Шлях до створення платівки був довгим і звивистим — процес запису попереднього альбому групи "You Only Live Twice" залишив слід у пам'яті музикантів, і зараз Пітер дійсно був підготовлений до труднощів, з якими колектив впорався чудово.

На новому релізі PAIN досягли революційного поєднання стилів — химерний альтернативний метал зустрічається з електронними мелодіями і захоплюючими оркестровими аранжуваннями. В результаті ми отримали десять гімнів, десять масивних і вкрай глибоких композицій, які відразу ж викликають звикання. Крім того, PAIN майстерно додали альбому особливе "дихання" у вигляді красивих акустичних гітарних партій, які з'являються рука об руку з бурхливими, екстремальними композиційними моментами, показуючи, що група знаходиться в зеніті своєї творчості і креативності.

Гострі тексти, важливі теми, фірмове звучання і енергетика — всі ці компоненти творчості PAIN збережені на альбомі на всі 100%. Так що зробіть глибокий вдих, перш ніж ви разом з нами підете в захоплюючу музичну подорож. Ці шведи тут, щоб вразити нас, причому так, як вміють тільки вони!


Де та коли: