Кармен.TV Київ Модерн-БалетКАРМЕН. TV на музику Ж. Бізе
балет на 2 Серії

Лібрето, хореографія, постановка - Раду Поклітару
Сценографія - засл. діяч мистецтв України Андрій Злобін
Художник костюмів - Ганна Іпатьєва
Асистент хореографа - засл. арт. України Анатолій Козлов
Художник світла- Олена Антохіна
Звукорежисер - Олександр Курій

«Кармен. TV »- перша вистава театру« КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ ». Чому самє Кармен? В історії Європейського театру не дуже много міфологем, Які, за популярністю, можна порівняті з ЦІМ сюжетом. Меріме, Який написавши новел про севільську Циганков, даже НЕ
підозрював, что в XXI столітті - у всьому ЛЬВОВІ ТА культурному мире - НЕ залиша жодної людини, яка б НЕ чула про Кармен. Жорж Бізе, своєю безсмертною опери, Неймовірно романтізував ее образ. Циганка Меріме - набагато простіша й прозаїчніша.

Кроме брутальної новели Проспера Меріме, в основу Нашої вистави лягла музика опери Жоржа Бізе. Однією з головних дійовіх осіб балету стала Мікаела, котра Втрата статус нареченої Хозе, но стала рушійною силою сценічної Дії. Ее прісутність на сцені пояснює
літери «TV» у назві вистави, та ее формат - балет на две Серії. Слова, вкладені мною в уста Мікаелі - це єдине, что, на мою думку, Було Доречний помістіті в буклет вистави:
«Коли поруч Нікого немає, любов переповнює мене, й змушує Бачити, бажати, вбивати неіснуючіх персонажів нікім НЕ зняти фільмів. Мерехтіння екранах спілкується зі мною мовою пристрасті. Я самотня ...? Ні ».

Раду Поклітару
Відома всім історія Циганков, героїні новели Проспера Меріме, одержала у цьом балеті нове, несподіване трактування.
Завдяк новаторській хореографії Раду Поклітару, сценічне життя персонажів вистави наповнілося пронізлівімі Сучасний інтонаціямі, зберігші при цьом весь шарм Испании ХІХ століття, а геніальна музика опери «Кармен» дала можлівість создать абсолютно нову
Вистава - Не зрадь при цьом духу Жоржа Бізе, Який обезсмертів севільську Циганков.

Декорації та костюми, створені одними з кращих театральних художників сучасності Андрієм Злобінім та Ганною Іпатьєвою, наповнюють Сценічний простір ритмом життя ХХІ століття, зберігаючі при цьом дух старої Испании.
«Кармен. ТV »- перша вистава трупи« КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ », Якою колектив дебютував восени 2006 року. У березні 2007 року вистава булу відзначена премією «Київська пектораль» у двох номінаціях: «Краща вистава року», та: «Краща робота балетмейстера»
(Раду Поклітару).
Балет «Кармен. ТV »БУВ показань на гастролях у багатьох містах України, Румунії, а такоже у Молдові, Беларуси, Нідерландах.
Прем'єра вистави відбулася 25 жовтня 2006 року.

За період Існування театру «Київ Модерн-балет» Було Створено 16 одноактних та 5 повнометражніх балетів. Театр получил 5 премій «Київська пектораль» за Кращі вистави року.
Колектив успешно гастролював у Франції, Испании, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії та в багатьох містах України.


Де та коли: