IAMXIAMX їдуть в Україну з туром акустичним

Складати пісні, щоб сподобатися і критикам, і слухачам - завдання не з легких. Важко складати щоразу ноти в унікальній послідовності, віддавати всього себе на сцені глядачеві в залі. Але ще важче робити акустичну музику.

Зробити альбом в такому форматі - значить кинути виклик собі і вийти із зони комфорту. Так вчинив ідеолог проекту IAMX Кріс Корнер, який йшов проти течії безліч разів. І його новий акустичний альбом Echo Echo, який вийде в березні - чергова нагода довести, що він здатний на більше.

В підтримку альбому гурт приїде в Україну до своїх відданим фанатам не тільки до Києва, але ще й Харків, Одесу і Львів.


Echo Echo буде складатися з 11 відомих усім пісень IAMX начебто Spit It Out I Come With Knives, перероблених для акустичного виконання. Ідея зробити такий альбом зріла у Корнера давно:

”Акустичний альбом - те, що я давно хотів втілити в життя. Всі мої пісні починалися з звичайної гітари або фортепіано. У ”монстрів” вони перетворювалися потім. У Echo Echo я їх повертаю до початкового стану”, - каже Корнер.

Допоміг у реалізації ідеї Девід Боттрилл, триразовий лауреат Grammy, який працював з Tool, екс-учасником Genesis Пітером Гебріелем і Muse:

”Ми з Девідом вирішили зробити максимально якісний продакшен для запису, на якій є тільки вокал і гітара. Ми використовували техніку лупів, накладення ефектів і повторення фрагментів, щоб потім пісні можна було повторити на концертах в цьому форматі”, - продовжує музикант.

Спочатку Корнер хотів зробити міні-альбом з кількома піснями, але пізніше стало очевидно, що ідея важить куди більше. І якщо ви думали, що IAMX у звичному форматі - самий справжній катарсис, то готуйтеся почути ті самі емоції, які заховані за барабанами, синтезаторами і електричними гітарами. Почути матерію тонку і раниму.

Дати концертів:
30 жовтня— Харківська обласна філармонія, Харків
31 жовтня — HC Hall, Київ
1 листопада — Одеська обласна філармонія, Одеса
3 листопада — Театр Лесі Українки, Львів


Де та коли:

08.05.2021 19-00 Афіша Києва
Дворец культуры КПИ им. Игоря Сикорского Київ, Святошинський район, проспект Перемоги, 37
Цена: 910 - 1450
Купити квиток

09.05.2021 19-00 Афіша Одеси
Зелений театр Одеса, вул. Маразлієвська, 1
Цена: 820 - 1100
Купити квиток

11.05.2021 19-00 Афіша Львова
Львівський цирк Львів, вулиця Городоцька, 83
Цена: 550 - 1300
Купити квиток