FreshBack/ ФрешбекКамерна Сцена Схід ОПЕРА
Початок о 19.30

Схід ОПЕРА Ensemble під керівництвом диригента Сергія Горкуши виконає для вас вибрані твори сучасних українських' композиторів різних поколінь. Звучатиме музика тьюторів Першої Української Музично-Театральної Резиденції Схід ОПЕРА Кармелы Цепколенко, Олени Сєрової, а також фіналістів Першого конкурсу композиторів Схід ОПЕРА Вікторії Шинкаренко, Сергія Вилки і Юлії Филипской.

Резиденція Схід ОПЕРА Skhid OPERA Ensemble представляє цикл концертів

Fresh Ukrainian/Український Фреш

З липня по жовтень 2020 року Схід ОПЕРА за підтримки Українського Культурного Фонду та у партнерстві з Асоціацією «Новая Музика» (Одеса), Музею Бориса Лятошинського (Житомир) та незалежної медіа - групи Никапело вперше в новітній українській історії організовує Першу Українську Музично-Театральну Резиденцію.

Резиденція створюється в сотверчестве на базі Схід ОПЕРА молодих композиторів, либретистов, режисерів, диригентів, хореографів, художників-сценографів, художників по костюмах, художників міді-арту і проектних арт-менеджерів.

В рамках проекту глядачів чекає серія події, яка включає в себе откртырые лекції, майстер-класи, презентації, концерти, прем`єрні покази створених у Резиденції музичних камерних вистав. Пропонуємо вашій увазі серію концертів циклу Fresh Ukrainian/Український Фреш» в виконанні Skhid OPERA Ensemble під керівництвом диригента Сергія Горкуши, які пройдуть на Камерній Сцені Схід ОПЕРА.

Молодіжний Музичний Хаб Схід ОПЕРА повертається на сцену з літньою свіжістю і новою українською музикою.


Де та коли: