Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти»4-20 жовтня відбудеться ювілейний, 25-й Міжнародний фестиваль сучасної музики«Контрасты». Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «В цьому році фестиваль триватиме 17 днів, а його гостями будуть композитори і виконавці з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Ізраїлю, США, Південної Кореї, Туреччини, Польщі , Литви, Білорусії та України.

Програма ювілейних «Контрастов» буде представляти новітні тенденції в сучасній класичній музиці в поєднанні з яскравими зразками світової сучасної музики XX століття».

«Значительной складової концертних програм стане ретроспектива української сучасної музики, зокрема зі значним акцентом на Галицьку (львівську) композиторську школу. Серед них - події, які повністю складаються з композицій українських художників - «Святослав Луньов: ескіз до портрета композитора» (10 жовтня, Львівський органний зал), «Лятошинский об`єднує» (11 жовтня, Львівська національна філармонія), «Галицкие композитори XX століття: творчість» (12 жовтня, Львівська національна філармонія),«Владимир Загорцев: ескіз до портрета композитора» (12 жовтня, Львівська національна філармонія),”1: Галицький контекст”(13 жовтня, Львівська національна філармонія),«2: український контекст»(18 жовтня, Львівська національна філармонія) та Концерт-закриття фестивалю, в рамках якого відбудуться також дві світові прем`єри українських композиторів (20 жовтня, Львівська національна філармонія)», - повідомили в міськраді.

«В програмі фестивалю - 14 концертів симфонічної, камерно-інструментальної, електроакустичної та вокальної музики, які відбудуться у Львові. В ніч з 19 на 20 жовтня у приміщенні філармонії відбудеться спеціальна фестивальна подія - «Ночь Контрастів», формат якої передбачає подання новітніх тенденцій у сучасної інструментальної та електронної музики, а також показ мультимедійних проектів», - розповіли також у міськраді.

«Посетители зможуть переміщатися в приміщеннях філармонії, в яких послідовно будуть концерти, а також зможуть провести час у спілкуванні з музикантами та композиторами в невимушеній атмосфері в лобі-просторі. Вже вдруге у час «Контрастов» пройдуть міжнародні майстер-класи нової музики, три події з яких (презентації учасників та лекції двох композиторів-викладачів) увійдуть в програму Фестивалю. У 2019 році участь у майстер-класах візьмуть молоді композитори з України, Південної Кореї, Туреччини та Білорусії», - повідомили в міськраді.

«Фестивальные події будуть відбуватися у Львові в приміщенні Львівської національної філармонії, Дзеркальному залі Львівського національного опери та Органному залі. Крім цього, Фестиваль також представлятиме проект польського колективу «Neo Electric Quartet» ще в двох українських містах: Києві (кінотеатр «Лира») і Тернополі (недобудована Обласна бібліотека)», - повідомили в міськраді..


Де та коли: