DreamWorks. Мрії оживають (Театр на Подолі)Мелодраматична історія про пошук кохання, запропонована Іваном Вирипаєвим, ілюструє сучасну модель стосунків.
Сьогодні, коли ми маємо знання про все, люди отримують його без особистого досвіду, існуючи в сухих теоріях, невмінні почути ближнього і внутрішньому спустошенні, оскільки кокаїн, алкоголь і бездушні роздуми про Буддійську порожнечу не дають героям того наповнення і щастя, якого всі так пристрасно чекають. Чекають, але нічого не роблять для того, щоб це щастя подарувати тим, хто поруч з ними.
Головний герой Девід після смерті дружини не може відпустити її і продовжити жити далі. Часто він з нею розмовляє і відмовляється повірити в те, що сталося… Перебуваючи в кайданах своєї прив’язаності, вона приводить його до думки, що усі його страждання викликані тим, що він так і не любив її по-справжньому, саме тому він нещасний, адже «щастя — це робота, яку будь-що-будь, потрібно виконати добре».
Сценічний простір, в якому перебувають герої, нагадує чи то велику душову кабінку, чи психлікарню. Чи зможуть вони позбутися своїх страждань і почати працювати на своє щастя?
Мова вистави — українська
Жанр — Мелодрама
Прем’єра — 19 лютого 2019 року
Автор — Іван Вирипаєв
Переклад з російської на українську — Павла Ар’є
Режисер-постановник, художник-постановник, художник з костюмів, музичне оформлення та художник з освітлення — Давид Петросян
Звукорежисер — Сергій Шевченко
Відео — Олександр Братінов
Помічник режисера — Софія Людвіченко, Тетяна Антонова


Де та коли: