ДахаБраха (ДахаБраха)Чому варто піти на концерт ДахаБраха?

1. Відвідати грандіозне live-шоу.

2. Почути сучасну українську музику.

3. Своїми очима побачити неймовірний виступ.

 

ДахаБраха стали справжнім музичним феноменом. Ви чули їхні пісні в саундтреці популярного американського серіалу ”Фарго”, в рекламі Девіда Бекхема - профільні ЗМІ охоче висвітлюють всі перемоги колективу на світовій сцені. Ще ні одна група так філігранно і сучасно не розпоряджалася українським фольклором. Їх останні виступи довели, що ні один концертний зал не може вмістити всіх бажаючих, тому .......... 2020 ДахаБраха влаштують грандіозне live-шоу!

 

Настав час, коли українському слухачеві дістаються не тільки рефлексії на тему американських поп-мотивів, але і самодостатні колективи, серед яких ДахаБраха займають лідируючу позицію. Це нове слово в історії світової музики-ще ніхто так гарно і дзвінко не звертався до людської підсвідомості і не витягав назовні все найпрекрасніше, що є українській культурній спадщині.

 

Колектив був створений у стінах театру ”Дах”, тому не дивно, що музиканти так добре тримаються на сцені, а кожна пісня обволікає автентикою української мелодії. Не пропустіть грандіозний музичний експеримент - це незабутня подія і один з головних концертів сезону 2020.


Де та коли:

18.04.2021 19-00 Афіша Одеси
Одеський академічний театр музикальної комедії імені М. Водяного Одеса, вул. Набережна, 3
Цена: 250 - 1200
Купити квиток

23.04.2021 19-30 Афіша Києва
Жовтневий палац Київ, вул. Інститутська, 1
Цена: 290 - 2450
Купити квиток