Пригоди італійців в ІталіїЗапаморочлива комедія на італійський лад. Нестримний сміх, цікавий сюжет і зіркові актори українського театру і кінематографа - все це чекає на глядача вже скоро! Спектакль «Приключения італійців в Італії» в Харкові - це вибухова суміш гумору, найталановитіших артистів і захоплюючої історії.

Італія, Неаполь. Дядечко-мільйонер Феліче Шошамокка приїжджає з візитом до свого племінника Чичилло, якому оплачує навчання в університеті. Студент-гуляка не в силах розповісти родичу, що гроші давно прогуляв, а з інституту його вигнали. Тому коли дядько просить продемонструвати результати своєї праці - відкриті двері клініки для божевільних, хлопчина погоджується. Але що показувати дядькові, якщо ні медичного закладу, жодного диплома лікаря-психіатра не існує! На допомогу приходять товариші горе-студента.

В хостелі «Stella» збираються друзі Чичилло, щоб розіграти перед дядьком спектакль. Вони видають себе за душевнохворих, про що дядько поки не здогадується. Мільйонер опиняється серед здорових людей, але чи це так насправді? В процесі спілкування Феліче розуміє, що з молодими людьми відбуваються якісь дивні речі. Незважаючи на те, що компанія складається з абсолютно здорових особистостей, обстановка нагадає справжню психлікарні!

Двогодинна постановка переконає глядача, що серед нас багато таких от, на перший погляд, адекватних особистостей. Але насправді диваки всюди! Будьте обережні, можливо, один з них сидить біля вас, і зараз прокручує в голові план захоплення світу


Де та коли: