Різдвяні марева (Національний театр російської драми імені Лесі Українки)Надія Птушкіна
РІЗДВЯНІ МРІЇ
Комедія в двох діях
Тривалість – 2 години 40 хв.

Режисер – Ірина Дука
Сценографія – Олексій Вакарчук
Художник по костюм-Валентина Плавун
Музичне оформлення – Олександр Шимко
Помічник режисера – Ірина Алдошина, Денис Степенко

Дійові особи та виконавці:
Софія Іванівна – Ірина Дука, Лідія Яремчук
Тетяна-Наталія Доля, Наталія Кудря
Ігор – Володимир Осадчий, Петро Сова
Діна – Людмила Курмель, Олена Червоненко

Чого тільки не трапляється з людиною, та ще під Новий рік або напередодні Різдва! Наш герой йшов в одну квартиру на побачення, а потрапив в зовсім іншу. Господарі цієї квартири-стара діва і її хвора мати, що змирилася вже з думкою, що вона доживає останні дні. Дочка читає матері на сон прийдешній англійського класика Ч. Діккенса, і обидві вони марять про щось таке примарне, красиво-романтичному, сентиментальному, що тільки і може бути в романах з далекого XIX століття.

Але немає... Щастя може прийти в дім кожного, варто тільки захотіти, відчайдушно поборотися за нього, не відступити в критичний момент, пожертвувати правдою, і, як казав класик російська, над вимислом облитися сльозами, але в реальному житті проявити твердість духу і рішучість характеру.

До творчості сучасного драматурга Н. Птушкіної театр звертався неодноразово. Можна з упевненістю сказати, що її творчість – своєрідна енциклопедія звичаїв, що панують нині і легко впізнаваних скрізь і всюди. Сподіваємося, що глядач відзначить у цій постановці яскраві, нестандартні, часом абсурдні перипетії і риси персонажів, властиві саме нашого нинішнього буття, в якому, очевидно, часом навіяні понад мрії краще віддати перевагу жорстоким реаліям. А може бути, навпаки?..


Де та коли: