Ансамбль танцю ім. П. ВірськогоВ кожному русі закладена історія українського народу, яка своїми коренями сягає в глибину століть. Майже за 80 років на сцені, ансамбль виконав десятки тисяч танцювальних номерів, весь світ аплодував грандіозним трюкам і віртуозним обертання у виконанні Гордості України - Національного Заслуженого Академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського.

70 кращих хореографів країни відправляються в тур з святковою програмою до 25-ти річчю Незалежності України та виконають кращу добірку виступів: знаменитий на весь світ гопак та інші легендарні танцювальні композиції.

Виступ ансамблю танцю Павла Вірського - це демонстрація приголомшливого професіоналізму українських танцюристів, міжнародного рівня, і справжній подарунок до державного свята всім українцям! Ці концерти заслуговують загальної уваги, оскільки виражають непереможність духу в його русі до свободи і уособлюють життя сильного і вольового українського народу.

Артистизм кожного учасника ансамблю з неймовірною запальною українською енергетикою, яскраві національні костюми, колорит і виразні рухи, немислимі стрибки, блискавичні обертання, коли артисти буквально злітають над сценою, змінюється динаміка танців, а також віртуозність, майстерність і оригінальна інтерпретація народних стилів зробили його одним з кращих у світі!

Кожен виступ ансамблю імені Вірського - це результат надзвичайного праці та наполегливості, вершина досконалості танцювального мистецтва. Кожен, хто прийде на їх виступ ніколи не забуде те, що побачить. Це абсолютно унікальні враження, які ви отримаєте від жодного іншого танцювального колективу.

Поряд з танцем головним завданням Національного заслуженого ансамблю під керівництвом генерального директора і художнього керівника Героя України Мирослава Вантуха, є збір, детальне вивчення і дбайливе збереження традицій, старовинних українських обрядів і звичаїв. Саме на їх основі розробляються народні танці дивовижної краси і барвистості, а також нові хореографічні замальовки і навіть великі «полотна», відображають минуле і справжнє життя українців.

Майстерність і оригінальна інтерпретація народних стилів різних країн змусили весь світ аплодувати ансамблю Вірського стоячи. Колектив побував в більш ніж 60 країнах світу, зокрема у Вєтнамі, Кореї, Китаї, Кубі, Австрії, Англії, Канаді, США, Бельгії, Франції, Іспанії, Італії, Греції, Бразилії, Аргентині, Венесуелі, Португалії, Швейцарії, Данії, Андоррі, Японії та інших, де завжди з честю демонстрував досягнення української національної культури, вносив посильний внесок в розвиток світової культури.


Де та коли:

18.04.2021 16-00 Афіша Києва
Жовтневий палац Київ, вул. Інститутська, 1
Цена: 190 - 950
Купити квиток


Інші події у Києві

17.04.2021 - 18.04.2021
Парк Київська Русь
15.04.2021
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
15.04.2021
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
15.04.2021
Київський академічний театр на Печерську