Фрістайл і Діти ФрістайлуРозпочався другий Всеукраїнський гастрольно-концертний тур артистів Продюсерського Центру Анатолія Розанова ”Фрістайл”, в якому беруть участь легендарна група ”Фрістайл” і вже полюбилися українському глядачеві молоді та харизматичні ”Діти Фрістайлу”. У спільній концертній програмі двох колективів протягом двох з половиною годин звучать кращі пісні, написані композитором Анатолієм Розановим на вірші Сергія Кузнєцова, Тетяни Назарової, Дениса Супруненко, Ігоря Блоцького.

 

Високопрофесійне якісне ”живе” звучання і зачаровує світлове оформлення залишають у глядачів незабутні відчуття справжнього свята.

 

Після такого попереднього гастрольного туру офіційні інтернет-ресурси обох груп і їх учасників були заповнені захопленими відгуками шанувальників, яким пощастило побувати на концертах.

 

Сьогодні артисти пропонують своїм глядачам нову програму, адже за цей час було створено цілий ряд нових пісень, справжніх хітів, з мільйонами переглядів в інтернеті і тисячами позитивних коментарів, як, наприклад, ”Люби мене” і ”Нелюба” групи ”Фрістайл” або ”Ревную” і ”Обійму-поцілую” групи ”Діти Фрістайлу”. Як і раніше, особливе місце відведено в програмі улюбленим всіма легендарним пісень ”Фрістайлу” ”Ах, какая женщина”, ”Метелиця”, ”Бог тебе покарає”, ”Цвіте калина”, ”Завтра” у виконанні солістів групи Сергія Кузнєцова та Нати Нединой. Всі учасники обох колективів сповнені творчих сил і готові до чергової зустрічі з вами.

 

Переконайтеся в цьому самі!

 

Порадуйте себе і своїх близьких зарядом позитивних емоцій і гарного настрою!

 

Приходьте на концерт у вашому місті!


Де та коли:

19.04.2021 16-00 Афіша Харкова
Харьковская Филармония Харків, вул. Римарська, 21
Цена: 200 - 700
Купити квиток

05.06.2021 19-30 Афіша Житомира
Літній Театр Ракушка
Цена: 200 - 500
Купити квиток