Інстинкт самозбереженняЯкщо втомилися від сірих буднів і хочете урізноманітнити дозвілля – приходьте на комедійну виставу, яка розвеселить і подарує масу приємних вражень. Після вистави у кожного глядача залишиться тонке післясмак. Можливо, простий і невигадливий сюжет дійства комусь здасться нудним, але це не так. З першої секунди монологу публіка поринає у світ справжнього і актуального, де кожен впізнає себе. Те, що відбувається на сцені захоплює глядача і не відпускає до останньої секунди постановки. Приходьте на виставу «Инстинкт самозбереження» в Дніпрі – буде цікаво і весело. Позитивні емоції забезпечені.

 

Про подію

 

Головну роль виконує талановитий актор і гуморист Дмитро Суржиков. Артист – досвідчений гравець на полі моновистав, його сценічні постановки проходять з аншлагами. Виконавець головною і єдиною ролі дарує публіці можливість відчути сучасне мистецтво на смак і навіть закохатися в нього.

 

Вистава – чудова можливість побачити наживо виконавця ефектних і яскравих ролей в телесеріалах. Ті, хто жодного разу не були на виставах за участю Дмитра Суржікова, не представляють рівень таланту актора. А його вміння триматися на сцені і барвисто підносити матеріал – таке точно потрібно раз побачити вживу, щоб стати відданим шанувальником акторської майстерності артиста навіки.

 

Сюжет

 

«Инстинкт самозбереження» – далеко не класичний формат п`єси. Монолог близький і простий для сприйняття розкутою публіці, позбавленої стереотипних думок, комплексів і забобонів. Сюжет, що розповідає про взаємодії людей з суспільством, насичений гострими жартами, так що приготуйтеся голосно сміятися, і не надорвите животи.

 

Вистава – стендап комедія про брехню, яка переслідує нас кожну хвилину: скільки разів на день людина бреше близьким, рідним або чужим людям – скоро дізнаєтеся. Звичайно, брехати – це погано, проте якщо цього не робити, то зникне навіть Дід Мороз.

 

Не пропустіть яскравий захід, який подарує тільки позитив і веселощі. Вибирайте кращі місця в залі і бронюйте квитки заздалегідь. Купити квитки на виставу «Инстинкт самозбереження» в Дніпрі

можна на цьому порталі. Рекомендований вік для відвідування постановки 16 .


Де та коли: