ВІА ПЛАМЯ



Легендарний колектив подарує глядачам масу задоволення і позитивних емоцій, виконавши кращі твори. Пісні російською та українською мовами у виконанні талановитих учасників групи заворожують і проникають глибоко в серці, наповнюють теплом і змушують поринути у світ народних та авторських пісень. Музичні інструменти в руках віртуозних музикантів і виконавців оживають на сцені, випромінюють чарівні звуки і мелодії, насичені чуттєвістю.

Ансамбль «Пламя» був організований у жовтні 1975 року, коли учасники популярного на початку 70-х років ВІА «Самоцветы» розлучилися зі своїм лідером Юрієм Маліковим. Художнім керівником нової групи, яка отримала назву «Пламя», став досвідчений музикант Микола Михайлов.

У 1976 році вийшла перша платівка.

У 1977 склад ВІА поповнив музикант Станіслав Черьомухін (гітара, вокал,скрипка, флейта), який последствииболее 15 років свого життя присвятив творчості і роботі в «Пламя», його голос і флейта звучать в самих відомих піснях.

ВІА «Пламя» неодноразово ставали лауреатами всесоюзних премій і конкурсів, фестивалів та телепроектів.В цілому за час свого успіху на сценах радянських ВІА випустило 16 вінілових пластинок – 5 гігантів і 11 міньйонів. На початку 2000-х років група перезаписала свій репертуар на компакт-диски. Після цього в головах учасників закралася думка – а чи не повернути нам колишню славу? Після розпаду Союзу «Пламя» практично не виступала, але з часом мода на ВІА 70-80-х повернулася.

Станіслав Черьомухін в 2015 році відродив ВІА «Пламя» зібравши музикантів в Україні .У складі ВІА – артисти популярного раніше ВІА «Самоцветы», а також нові виконавці, які приєдналися до ансамблю вже в період його існування.

Група зіграла вже безліч концертів, які пройшли з великим успіхом у багатьох містах нашої країни. Більшість композицій і сьогодні користується популярністю серед кількох поколінь - этонезабываемые композиції: «Не треба засмучуватися», «На дальній станції зійду», «Не повторюється таке ніколи», «Снег паморочиться», «Мир не простий»,» «Зацветает шелюга» «Увезу тебе я в тундру» та інші.


Де та коли: