Раду Поклітару. Модерн-балет ”Лебедине озеро”Немає потреби представляти «Київ. Модерн-балет» – в нашому місті цей театр вже знають і люблять. Він є візитною карткою українського сучасного мистецтва за кордоном. Цієї зими театр отримав звання «Академічного» і перейшов зі статусу приватного у державний статус.

Керівник театру, відомий український хореограф нового покоління Раду Поклітару, автор яскравих і незвичайних інтерпретацій класики, представляє на цей раз «найбалетніший балет» — «Лебедине озеро» П. В. Чайковського. Прем'єра відбулася в червні 2013 року.

В «Лебединому озері» Раду немає нічого від першоджерела, крім, звичайно ж, приголомшливої музики Петра Ілліча Чайковського. Але хореограф і попереджає: «Лебедине озеро. Сучасна версія» – не варто очікувати звичного сюжету.

Автору хотілося створити балет-притчу, балет-роздум про неможливість жити, змінюючи своїй істинній природи.

Маленький лебідь, проти своєї волі перетворений у хлопчика, тепер він повинен пройти через страждання і удари долі, а почуття любові випробувати лише у примарних снах... Існування в чужій шкірі, проживання не свого життя і долі – страшний вирок.

Мова сучасного танцю, яким є балет, допомагає домогтися яскравого співпереживання глядачів. Фантастичні декорації, створені сценографом Андрієм Злобіним, костюми художника Ганни Іпатьєвої дають можливість артистам неймовірно точно і образно створювати, як образи людей, так і містичних ельфів-лебедів.


Де та коли:

17.06.2021 20-00 Афіша Києва
Жовтневий палац Київ, вул. Інститутська, 1
Цена: 190 - 890
Купити квиток


Інші події у Києві

19.04.2021
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
19.04.2021
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
19.04.2021
Арт-студія Ліхтарик
19.04.2021
Новий український театр