Вечір угорської музикиДружні стосунки Національної оперети України з Будапештським театром оперети та мюзиклу та з Посольством Угорщини в Україні стали запорукою розвитку та поглиблення культурно-мистецьких та театральних зв'язків. Театрально-концертний проект, в якому звучить музика угорських композиторів, став щорічним і 20 квітня 2018 року відбудеться вже вп'яте!
"Музика – мистецтво космополітичне, для неї немає кордонів, вона нас об’єднує», - зазначає генеральний директор-художній керівник Національної оперети, н.а. України Богдан Струтинський.

«Для нас велика радість, що в Національній опереті України відбувається Вечір угорської музики. Між театрами вже склалася добра традиція представляти спільні мистецькі проекти. Дякую українським партнерам за можливість представляти перлини нашої музики в Києві», - зазначив на одному з концертів Надзвичайний та Повноважний Посол Угорщини в Україні Ern? Keskeny.
У Міжнародному концерті «Вечір Угорської музики», створеному за підтримки Посольства Угорщини в Україні прозвучать інструментальні та вокальні твори, будуть представлені балетні номери. Композиції та арії з улюблених оперет Ференца Легара, Імре Кальмана, ін. прозвучать у виконанні солістів Будапештського театру оперети та мюзиклу та артистів Київський театр оперети1.
Музика, пронизана мелодіями запального чардашу і романтичних циганських наспівів, подарує прекрасний, ліричний настрій, запам'ятається чарівністю дружнього спілкування та єднання мистецтвом!


Де та коли: