NazarethNAZARETH – шотландська група, яка була створена в 1968 музикантами The Shadettes до складу увійшли: вокаліст Ден Маккаферті, гітарист Менні Чарлтон, басист Піт Эгнью і барабанщик Дэрел Світ.

Однієї з провінційних груп була група «The Shadettes» з шотландського міста Данфермлина, заснована у 1961 році Пітером Эгнью. Спочатку це була кавер-група. На початку 1964 року до квинтету приєднався ударник Дэррел Світ, а рік потому в групу прийшов Ден Маккафферти. Однак шансів у нової групи здобути успіх було небагато. Центром музичного життя був Лондон. Там були зосереджені звукозаписні лейбли, продюсери, журнали, нарешті, публіка. Не підкоривши Лондон, неможливо було розраховувати на визнання в масштабах країни. За визнанням Пітера Эгнью, музична індустрія Англії ніколи особливо не замислювалася про пошук молодих талантів в Шотландії. А поки група виступала в місцевих клубах (зазвичай це були готель Беллевиль і Kinema Ballroom). Менеджмент таких клубів наполягав на тому, щоб група виконувала кавер-версії з хіт-параду UK top thirty. Кожну тиждень, коли вони виступали в Belleville Hotel, вони були змушені вчити по три пісні з хіт-параду, потім вони репетирували в неділю вдень і виходили на сцену тим же ввечері.Після трьох років виступів в місцевих залах The Shadettes взяли в свій склад гітариста Менні Чарлтона, до того грав у ще однієї місцевої групі «Mark Five». У грудні 1968 року група розлучилася з п'ятим учасником Елфі Мюрреєм і взяла більш яскраву назву — Nazareth. Група виробляла багато шуму, вкрай яскраво одягалася для свого консервативного містечка і в підсумку була помічена мільйонером Біллом Фехилли.

Група записала безліч альбомів .У 1975 році виходить збірка «Greatest Hits» в який була включена композиція «Love Hurts» з репертуару Everly Brothers, яка отримала всесвітню популярність завдяки NAZARETH.
У серпні 2013 року Ден МакКафферти змушений був покинути NAZARETH з-за
захворювання дихальних шляхів, але все ж зміг записати разом з групою альбом "Rock 'n' Roll Telephone". Як заявив він сам по-цього приводу:
«Піти в студію і заспівати — це не те ж саме, що давати концерти. Я завжди можу записати ще один альбом, але кожен раз виходити на сцену, проводити там по 1 годині 45 хвилин і брати з людей гроші за те, що вони прийшли на мене подивитися — цього я не можу».

Новим вокалістом гурту NAZARETH став Карл Сентанс, стояв разом з Філом Кэмпбелом «Motorhead» на початку 80-х у витоків хеві металевої легенди з Уельсу Persian Risk, з якою він записав дві студійні платівки.
Отже, шанувальникам творчості легендарної групи - представляється можливість послухати улюблені твори, покайфувати під живе виконання пісень з останнього творіння рокерів - альбому «Rock'n"Roll Telephone», що увійшов в Top30 альбомних чатів майже всіх країн Європи.
Шанувальникам творчості NAZARETH представляється ще одна можливість заспівати хором улюблені бойовики і сльозоточиві балади від Razamanas до Love Hurts!


Де та коли:

24.10.2021 19-00 Афіша Києва
Жовтневий палац Київ, вул. Інститутська, 1
Цена: 350 - 2250
Купити квиток

25.10.2021 19-00 Афіша Харкова
Палац Спорту Харків, пр. Маршала Жукова, 2
Цена: 500 - 1950
Купити квиток