Два анекдоти на вечерюІскрометний, тонкий і зворушливий спектакль. В основі його лежать дві одноактні п'єси А. П. Чехова "Ведмідь" і "Пропозиція".

Абсолютно несхожі історії, об'єднані дотепним рішенням і талантом видатних артистів театру і кіно.
"Ведмідь" - неймовірна історія! Коли поміщик Григорій Степанович Смирнов, який приїхав забрати борг у вдови Олени Іванівни Попової , не отримує бажаного, він має намір влаштувати скандал, готовий окупувати її будинок, діставати господиню усіма розумними і нерозумними способами. Але раптом зустрічає таку відсіч, що змушений взятися за справу по-справжньому, бо чинить опір його грубому чоловічому вподоби Олена Іванівна абсолютно безкомпромісно! Суперечка цих неймовірно темпераментних, але, по суті, жахливо самотніх людей, здається не розв'язних. Адже впертістю нікого з них великий геній Чехова не обділив. Справа ставати таким не жартівливим, що, здається, не уникнути справжньої дуелі між героями!... І раптом - посеред нескінченного спору чоловіки і жінки, виникає та сама іскра. Любов. Додайте до цього сміховинно-острохарактерного слугу, незвичайне пластичне рішення - і уявіть, яким чином закінчиться це неймовірна подія!
"Пропозиція". Сюжет цієї п'єси - простий, як і всі геніальні жарти Чехова. Сім'я Чубуковых (батько і дочка) давно сусідить з поміщиком Ломовим. І, зрозуміло, всі троє, замислюються про "об'єднання капіталів", та тільки Ломів зі своєю підозрілістю, можна навіть сказати параноєю, ніяк не наважувався зробити пропозицію Наталії Степанівні.


Де та коли: