TOPLESS. Все включеноВід творців бестселерів «Чорного Квадрата» - «А-ля кобеля...» і «Роздягайся – будемо говорити!» - легка, гостро-еротична і сексуально-відверта комедія.

Троє старовинних друзів вирішують зустріти Новий Рік на босу ногу, і напередодні свята компактним «косячком» перелітають у теплі краї, щоб зробити... спринтерський забіг! Адже за сім днів потрібно встигнути... познайомитися, пофліртувати, спокусити, посваритися, помиритися і знову... спокусити. І так – по кілька разів!

Що може остудити перспективи цієї палаючої путівки? Жінки! Вступивши в гостру хімічну реакцію з чоловічою статтю, вони видають суцільні чудеса логіки, бенефіси істерик, і мальчишник моментально закінчується. Починається холодна межполовая Війна на Вогняному Єгипетському піску.

Три пари, три історії - і в кожному випадку невідомо, хто переможе в цьому протистоянні сили і ніжності. А точніше - буде кому святкувати цю саму перемогу?!

Що поробиш: любов - часто грає з нами злі жарти. Любов - сама несерйозна з серйозних речей у цьому світі.

Дотепний, але глибокий. Про секс, але без перебору. З витончено оголеними жінками і з елегантно одягнені чоловіками. Ті, хто не може прямо зараз взяти і поїхати на відпочинок - не сумуйте: ми привезли відпочинок до вас!

У ролях:

Курортники - В'ячеслав НИКОНОРОВ, Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ, Сергій ФЕДОРЧУК.

Курортницы – Тетяна ЄСАУЛЕНКО, Марія КРУШИНСЬКА

Фан-зона — вільні зони для перегляду заходи без прив'язки до конкретного місця.


Де та коли: