KYIVSTONER«Шо хочу, то і мучу – це моя база і я тут Сталлоне!»

 

Популярний репер, творець смачних відео-скетчів, колишній учасник скандальних «Грибов» виступить в Victory Hall 18 жовтня.

 

Open door 22.00

Початок 01.00

 

Його звуть Альберт (принаймні, всі так вважають). Він корінний киянин, довгий час жив за кордоном, а саме в Лос-Анджелесі. Після закінчення коледжу Санта-Моніки в 2013-му вступив на режисерський факультет.

 

Перші гумористичні ролики в стилі «vine» народилися під час навчання. Моментально сформувалася велика аудиторія слухачів, оцінили нестандартний гумор і особливу манеру мовлення артиста-початківця. Тоді хлопець зрозумів, що це його тема.

 

Альберт відкриває свій канал на YouTube – «Бюджетный Гай Річі», підкидаючи на нього свіжі скетчі та прикольні монологи з життєвого досвіду. Армія шанувальників зростає не по днях, а по годинах! На піку популярності Kyivstoner повертається в Україну, де йому пропонують стати частиною нового музичного проекту «Грибы». Деякий час Альберт працює з модним колективом, створюючи для нього свої фірмові скетчі, стали в наслідок родзинками кожного нового треку «Грибов».

 

У лютому 2017-го репер покидає групу, анонсуючи початок сольної кар`єри.

 

Зараз Kyivstoner невід`ємна частина шоу Басти ”Gazgolder Live”


Де та коли: