HurtsHurts повертаються в Україну з новим альбомом і великим туром

Вічно дивитися на три речі: вогонь, воду і як британський поп-дует Hurts знову збирає натовпи фанатів. Коли вони вперше виступали в невеликому Crystal Hall в Києві, а тепер з легкістю ”упаковують” найбільші майданчики України.

Новий тур на підтримку майбутнього альбому ” Faith не стане винятком у плані масштабності. Більше того: це будуть найбільші гастролі Hurts в нашій країні з 2013 року. Запам`ятайте дати: 29 березня - Харків, 30 березня - Одеса, 31 березня - Київ. Майданчик однакова - Палац спорту.

Faith стане п`ятим альбомом у дискографії Hurts. Тео Хатчкрафт і Адам Андерсон витратили на нього створення рівно три роки. До цього найбільший перерву між дебютником Happiness і другим студійником Exile - два з половиною роки.

За словами Хатчкрафта, така тривала пауза була викликана особистими проблемами:

”Я був абсолютно виснажений фізично і ментально. Мені треба було зупинитися і дуже довгий час нічого не робити, оскільки не виходило думати, фокусуватися, взагалі нічого. І, якщо чесно, я не знав, яке майбутнє чекає на мене, Hurts і запишемо ще один альбом”.

Андерсон з Хатчкрафтом повністю згоден. Перші студійні сесії йому здавалися абсолютно безглуздими:

”Якби на самому початку, ви мені сказали, що процес запису буде дуже потужним і надихаючим, то я б вам не повірив. На самому початку, я думав, що у нас немає шансів. Взагалі”.

Відновлення активного процесу запису сприяли цікаві речі. Наприклад, Хатчкрафт знайшов два цікавих способу боротися зі своїми душевними проблемами. Перший - сліпа терапія, коли тобі зав`язують очі на тривалий час, і ти намагаєшся жити іншими почуттями. Другий - два тижні, які він провів будинку з...восьминогом одного, за яким спостерігав.

Втім, найголовніше - це повернення до коріння серйозної поп-музики, чого Hurts не робили дуже давно і пообіцяли зробити це на новому альбомі:

”Ми заново полюбили той тип музики, з якого починали. Ми завжди вворачивали щось похмуре в наші пісні і, здається, у нас вдало вийшло повернутися до цього повною мірою”.

Перші сингли - Voices, Suffer і Redemption - показують, що Hurts тримають своє слово, а решті матеріал ми почуємо зовсім скоро, так як Faith виходить вже 4 вересня.


Де та коли: