РевізорКомедія про авантюристів і шахраїв, хоча і написана півтора століття тому, залишається гранично сучасної. За ширмою класичного сюжету ховаються всі ознаки нашого часу: хабарництво, самоуправство, беззаконня. І хоча весь спектакль глядач сміється, надриваючи живіт, у фіналі його чекає одкровення. Виявляється, сміх-то, крізь сльози.
 

«Ревизор» – спектакль, який повний гоголівських дьяволических жартів і комічних ситуацій. Злегка актуалізований матеріал у виставі заслуженого діяча мистецтв України В`ячеслава Жылы, звучить по-новому хльостко і енергійно. Впізнавані характери, недвозначні натяки, – правду у постановці тісно перемішують з жартом.
 

І, звичайно ж, на сцені «Ревизора» улюблені артисти – Лілія Ребрик, Ксенія Вертинська, Володимир Горянський, Олександр Папуша, Валерій Шалига, Олександр Жыла, Андрій Кронглевский, Віталій Ажнов, Петро Русаненко, Владислав Дмитрук.

Роль городничого в сучасній постановці виконає народний артист України Олексій Вертинський, а шахрая-Хлестакова зіграє молодий артист Данило Маржец.
 

Режисер–постановник - заслужений діяч мистецтв України В`ячеслав Жыла

Композитор – Юрій Дзвонар

Художник-постановник – Марія Крутоголова

Художник по костюмах – Любава Сокіл

Художник по взуттю – Олександр Гнатковський

Продюсер – Слава Жыла


Де та коли:

18.05.2021 19-00 Афіша Києва
Freedom Event Hall Київ, вулиця Кирилловская, 134
Цена: 340 - 820
Купити квиток

04.09.2021 19-00 Афіша Вінниці
Будинок Офіцерів Вінниця, пл. Перемоги, 1
Цена: 240 - 790
Купити квиток

07.11.2021 19-00 Афіша Житомира
Театр ім. І. Кочерги Житомир, площа Соборна, 6
Цена: 280 - 680
Купити квиток