Всеукраинский онлайн-марафон «Здоровая Нация»Що це за проект:
Проект «Здорова Нація» – це головний і наймасштабніший онлайн-марафон здоров'я в Україні.

Проводиться за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Місія проекту:
Разом з 5000 учасників, а також з експертами, артистами, спортсменами, показати на всю країну важливість свого фізичного, психологічного, емоційного здоров'я в повсякденному житті.

Проект триватиме 2 тижні: з 26 жовтня по 8 листопада.

Проект складається з двох частин:
лекційно-практична – пн/ср/пт;
тренування – вт/чт/сб.

Цінність проекту
У цьому проекті ми зібрали кращих практикуючих фахівців: дієтологів, тренерів, психологів, фахівців в області сну, які будуть щодня допомагати, стежити, підтримувати на уроках в марафоні.

Так само до проекту ми залучаємо кумирів марафонців – артистів, спортсменів, телеведучих.

Всі учасники кожного дня мають шанс на заняттях вигравати цінні призи в онлайн-вікторині. За швидкі і правильні відповіді на питання експертів учасники отримають подарунки від партнерів проекту.

Головна цінність за підсумком проходження проекту: налагоджується процес здорового харчування, тіло приходить в тонус завдяки систематичним тренуванням, учасники зміцнюють свій сон і покращують психологічне здоров'я.

Експерти, які виступають на марафоні

Марія Боржемська
Фітнес-тренер проекту СТБ «Зважені та щасливі». Засновник першого в Україні інстажурнала схуднення «Insta_Borzhemsky».

Світлана Фус
Дієтолог проекту СТБ «Зважені та щасливі». Засновник центру нормалізації ваги і співзасновник компанії «Пропорція». Автор наукових статей та патентів.

Катерина Толстикова
Лікар-дієтолог, фуд-терапевт, засновник online-школи здоров'я. Спеціаліст в anti-age харчуванні і функціональній медицині.

Володимир Яковлєв
Журналіст, власник видавничого дому «Коммерсант». Автор проектів «Гроші», «Влада», «Сноб», «Вік щастя», «Яковлєв по понеділках».

Роман Торговицький
Американський вчений, Ph.D в області медицини сну, випускник Гарварду.

Євгенія Баглик
Автор методики омолодження обличчя. Телеексперт, автор книг «Воркбук фейсбілдера», «Фейсбілдінг: краса й молодість обличчя».

Список експертів поповнюється

Соціальна складова
Кожен учасник проекту вносить свій внесок в благодійність. З кожного проданого квитка 30 грн перераховуються до фонду «Таблеточки».

«Таблеточки» – український благодійний фонд, який з 2011 року захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями. Фонд надає адресну, психологічну, паліативну допомогу та системно допомагає необхідними медикаментами, матеріалами і обладнанням 19 онковідділенням України.

Щомісяця під опікою фонду знаходиться більше 400 дітей. За час діяльності фонду більше 4 500 дітей отримали адресну допомогу фонду на суму понад 273 млн грн. Більше інформації – на сайті https://tabletochki.org.

Інфо про рекорди
На проекті планується встановити два рекорди України.
1 рекорд – наймасштабніший онлайн-захід України в темі здорового способу життя.
2 рекорд – наймасштабніше онлайн-фітнес-тренування в Україні.


Где и когда: