IZONE на Книжковому Арсеналі 201717-21 травня IZONE бере участь у Книжковому Арсеналі та представляє спеціальну освітню програму, до якої увійдуть воркшопи від резидентів нашого креативного простору.

Воркшопи програми акцентуються на креативних техніках та створенні власного продукту. Це комфортний майданчик, що функціонуватиме весь час проведення фестивалю, а отже відвідувачі Книжкового Арсеналу можуть будь-коли поспілкуватися з художниками, майстрами, залучитися до творчого процесу та опанувати нові техніки.

На вас чекають студії:
- графіки Нормальна Графіка,
- шовкодруку Открытая мастерская шелкографии - ОМШ -,
- Izolab / FabLab Ukraine,
- Напринтуй - мастерская печати на ткани,
а також спеціальні майстерні з виготовлення екслібрисів та порятунку книжкових обкладинок. І звичайно ж дитячий куточок).

В межах програми, крім освітніх проектів, у постійному режимі працюватимуть корнери майстерень:

- в шовкографії в індивідуальному порядку можна надрукувати відбиток, взяти участь у дводенному воркшопі з розробки власної книжкової обкладинки;

- у майстерні графіки можна самостійно надрукувати листівки, ілюстрації до поезії та прози різними техніками друку, а також зробити власний екслібрис в майстерні екслібрисів;

- у fablab IZOLAB попрацювати з 3D-принтером, виготовити закладки та маски книжкових героїв та здати книгу в майстерню порятунку книжкових обкладинок;

- в майстерні "Напрінтуй" можна самостійно оцифрувати зображення на сканері і методом сублімації перенести на сумку, рюкзак або футболку. Діти - в захваті, для них ми підготували окрему зону для творчості.

Кожний відвідувач так само може використовувати ілюстрації, листівки, леттерінг, роботи із каліграфії та будь-яку графіку, яку придбає або зробить самостійно на фестивалі.

Розклад воркшопів шукайте на сайті IZONE та Книжкового Арсеналу. https://izone.ua/ru/news/44

На майданчику також можна буде поласувати смачну вегетаріанську їжу від IZONE cafe, випити кави, придбати готову продукцію майстерень та, звичайно ж, зробити щось самостійно. Всі вироби майстерні будуть максимально близькими за змістом до літератури та читання.
IZONE creative community – проект, який стартував у Києві 2015 року. Він об’єднав на одному майданчику студії шовкографії, офорту, фотолабораторію аналогового друку, дерев’яну майстерню, а також перший в Україні фаблаб. Також тут працюють лекційні зали, галерейні простори й кафе.
Мета IZONE – сприяти створенню креативної спільноти, об’єднати представників креативних індустрій та залучити громаду до творчого процесу.
Саме тому всі студії проекту працюють у відкритому режимі і проводять постійні освітні програми: лекції, майстер-класи, воркшопи, довгострокові курси.


Де та коли: