Футбольний турнір ”Dynamo Student Cup”

Шановні друзі, 13-14 травня ГО «Батьківщина Молода» спільно з Українською асоціацією студентів та Футбольною асоціацією студентів Києва організовує футбольний турнір серед студентських рад Києва присвячений 90-річчю ФК "Динамо".

Формат: груповий турнір (4 групи по 3 команди), півфінали, матч за третє місце та фінал.

Учасники: студенти ВНЗ денної форми навчання, окрім студентів, які беруть участь у змаганнях Футбольної Асоціації Студентів Києва (ФАСК), за винятком 1 (одного) студента на команду.

Ігри турніру будуть проходити на половину стандартного футбольного поля.

За регламентом турніру кількість гравців становить 8 осіб: 7 польових гравців і 1 воротар. Кількість замін – 5.

Тривалість гри становить 50 хвилин (2 тайми по 25 хвилин). Перерва між таймами триває 5 хвилин.

Турнір пройде на футбольному полі НТУУ «КПІ».