Ot VintaOT VINTA винахідники і засновники самобутнього стилю «укра-біллі».

Навіть закоренілі сноби і зануди пускаються в танок під їх бойовики: «Дарма я наївся цибулі», «Рок-н-рол для черепах», «Бабина тумба», «Дриґ-тин-димба», «Кобила», «У мене між ногами «Україна»». OT VINTA – українська група, що має затятих фанів по всьому світу, від Японії до Голландії. Секрет успіху простий: фірмовий стиль «укра-біллі», драйв, гумор і позитивна енергія. Цей коктейль не залишає байдужими нікого!

А почалося все в 1994 році, коли Юрій Журавель здійснив свою давню мрію - зібрав групу. Троє молодих хлопців з Рівного з чубами і контрабасом вирішили співати українською мовою, ламаючи правила і канони традиційного рок-а-біллі , що відразу виділило їх на тлі інших груп цього напрямку. На перших порах це доставляло чимало проблем. Але незабаром колорит групи допоміг подолати існуючі в той час стереотипи, а не вписывавшийся в рамки класичного рок-а-біллі стиль отримав назву «укра-біллі», в якому OT VINTA замість звичного кантрі сміливо стали використовувати український фолк. Крім того, зовнішній вигляд, поведінка на сцені, костюми і ексклюзивний електро -КОЗАБАС (український народний інструмент) додали оригінальності і сплутати їх з якою-небудь іншою групою стало просто неможливо.

Почавши активно гастролювати з кінця 90-х, OT VINTA не зменшують темпи. Без них не обходиться жоден значущий фестиваль в Україні: «Нівроку», «Рок Січ», «День Незалежності з Махном», «Славське Рок», «Захід», «Украбіллі вибух», «Маzепа Фест», «Тарасова гора», «Гоблін шоу», «Уніж», «Фортеця», «Гайдамака.UA», «Франко-Фест», «Республіка», «Обнова-Фест» та ін В останні роки OT VINTA також часті гості в Європі - украбиллы грали в Словаччині на Hodokvas, в Голландії на Zwarte Cross Fest, були хедлайнерами Visagino Country в Литві і Campus Fest в Німеччині, в Австрії на Хинтер-Тукс фесті, а в Польщі їх добре знають ще з початку 2000-х по фестивалях «Лемківська Ватра», «Підляська Осінь», «Psychobilly night», «Breakout» та ін. Росія любить веселих патріотів від Брянська і далеко за Уралом. У 2012 році група представила Україну на міжнародному фестивалі в Польщі «Sopot Top of the Top 2012» з піснею «У мене між ногами «Україна»».

Природжені актори і шоумени (всі учасники групи, до того, як взяти в руки інструменти, грали в дитячому театрі), «гвинти» відомі не тільки як музиканти. OT VINTA і зараз продовжують грати в театрі. Вистава «Свинарі», в якому вони беруть участь всім складом, отримав міжнародну премію ЛіхтArt 2010. Їх часто можна побачити у спільних номерах з більшим почуттям гумору і винахідливими командами «Гагаріни», студії «Магарич» та «95 квартал», у найнесподіваніших дуетах з іншими зірками шоубізу, благодійних проектах та ін. Влітку 2010 OT VINTA беруть участь у першому українському Red Bull Flugtag. Політ їх екіпажу на черепасі власного дизайну і виробництва став родзинкою Дня божевільних польотів у Києві і був відзначений австралійським телеканалом TEN.


Де та коли:

14.03.2019 19-00 Афіша Києва
Докер Паб Київ, вул. Богатирська, 25
Цена: 150 - 1750
Купити квиток


Інші події у Києві

17.05.2019
ВДНГ
15.06.2019
Стадіон Старт
09.07.2019 - 14.07.2019
ВДНГ
22.02.2019
Театр Оперети