РоздІловІ



ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА"РОЗДІЛОВІ"?

1. Послухати/відчути новий мову над створенням якого працюють "роздІловІ". Мова в якому вважається текст, звук, візуалізація та цифрові технології.
2. Першими почути і побачити нову версію проекту
3. Як писалося в одній з рецензій: "Ми всі приходимо на "роздІловІ" за любов'ю".

На рівні підсвідомого - на рівні звуків, почуттів і дотиків - в "роздІлових" йдеться про кохання і ніжності, війні, забуття і смерті, воскресіння у спогадах, сміху і тиші, і знову - про кохання і ніжності.

"роздІловІ" поєднують поезію (Сергій Жадан), музику (Олексій Ворсоба-акордеон) та візуалізацію (Оля Михайлюк, і саме їй належить ідея цього интермедиального твору). Нещодавно з'явилося нове вимір "роздІловИх" - у проект увійшли польський музикант Томаш Сікора (саксофон, саундбокс) відомий української аудиторії щодо співпраці з Юрієм Андруховичем, і VJ Сергій Пилявець.

Під час виступів, живий не тільки голос і музика, візуальна частина теж створюється наживо і зображення транслюється на екран. Між виступами "роздІловІ" продовжують існувати у віртуальному вимірі.

Женя Олійник / TEATRE
Це скоріше акт, ніж подання або читання. Акт відчуття — повне занурення в щільне темний простір чужого серця, кожен рух якого — радісне або відчайдушне — вспугивает найважливіші спогади і найпотаємніші мрії. При цьому "роздІловІ", як це не парадоксально, "роздІловІ надзвичайно лаконічна річ, і тому — дуже пронизлива.

Ігор Панасов / CULTPROSTIR
“роздІловІ" - про могутність вакууму, який нерідко є середовищем проживання людей, гарантом їх невидимої одиночної камери. Про всесилля любові, яка здатна заповнити цей вакуум, деактивувати, перетворити в моторошний сон-спогад. Про те, як страшно жити, але дуже хочеться. "РоздІловІ" вимагають обсягу, оскільки це постановка малює простір варіантів реальності. І це велика радість, що проект такої витонченості й глибини знаходиться за межами андеграунду.


Де та коли: