Виставка Neo Calligraphy25 листопада арт-центр Якова Гретера вперше представив унікальний проект японської каліграфії та концептуальних інсталяцій від українського Райрю Прожект, який приурочений до року Японії в Україні.

Кожен поверх творчого простору Я. Гретера надихав чарівної японської атмосферою: незвичайним звуком ханга Анатолія Гернаденко, теплою чайною церемонією, які думками переносили гостей чудову Японію.

Гості на першому поверсі побачили проект - Ієрогліф року, де була представлена 21 робота в авторському стилі «Neo-Calligraphy», в якому художник поєднав фундаментальність і канони японської традиції з самобутньою подачею, більш властивої сучасному мистецтву, зробивши стародавнє мистецтво каліграфії артистичним і яскравим.

Наступний поверх вразив глядачів серією Котодама, що означає «віра в силу слова». Гості побачили 20 найбільш позитивних слів, які приносять удачу. Кожен японець має їх у своєму домі, молиться Богу і вірить, що саме ці слова принесуть йому і його родині велику удачу. Також всі побачили неймовірно енергетично заряджені ляльки Дарума - «віра в силу бажання». Вони приносять своєму власникові удачу в тієї мети, якої він хоче досягти. На третьому поверсі виставкового простору були представлені незвичайні інсталяції «Трон» і «Храм», де кожен охочий міг загадати бажання, вдаривши у дзвін.

В кінці презентації гості побачили ексклюзивний майстер-клас від Rairyu, який вразив усіх своєю експресією. Потім їх чекало смачне частування японськими делікатесами і драйвовим діджей-сет від Олексія Бринзака. Особливий настрій створювали наші улюблені повинні партнери Grande Vallee.

Окрему подяку висловлюємо Їй Блохіної, яка повірила і підтримала цей проект на дуже високому рівні. Відкриття відвідало багато відомих і авторитетних персон, які були в захваті від неординарності побачених робіт мистецтва.

Запрошуємо всіх бажаючих пізнати багатогранну Японію у нашому арт-просторі до 22 січня 2017 року.

     

Дякуємо за підтримку всіх партнерів!

 

25.11.16-22.01.17

Всі роботи доступні для придбання.

Адреса: ст. м «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6

ТРЦ «Космополіт», Блок А, 4-6 поверх

Режим работи: щодня з 11:00 до 21:00

Інформація за тел.: 200-07-60

www.greter-art.com


Де та коли: