Різдвяна Iсторія з Тіною КарольСпівачка Тіна Кароль підготувала своїм шанувальникам сюрприз - різдвяну програму "Колядки та обрані хіти"!
У переддень Різдва співачка відвідає з концертами центральні міста України, а на головній сцені країни виступить 7 січня 2016 року в Національному Палаці «Україна».

Тіна Кароль виконає найвідоміші українські колядки в новій музичній обробці. За допомогою пісень, що славлять Різдво, де оспівується боротьба між темрявою і світлом, і завжди перемагає добро, Тіна Кароль, як берегиня українських традицій, покаже, що Музика може зцілити людську душу, немов це не просто пісня, а справжня молитва.

«У наш час люди втратили віру в чудо, - каже Тіна Кароль, – ми перестали ділитися своїм добром і любов'ю. Але диво - реально, традиції живі, і не тільки у вечір перед Різдвом. Вони супроводжують нас все життя, потрібно лише відкрити свої очі і серце, дозволити добру увійти в свою душу. Я мрію, щоб цей концерт допоміг людям пронести вогонь добра в душі не тільки на Різдвяні свята, а і через все своє життя, адже це залежить лише від нас самих. Поки живі традиції – жива країна»

Співачка не раз говорила, що Музика покликана надихати людей, саме в цьому вона бачить свою співочу місію. Сам концерт " Колядки та обрані хіти» буде не звичайним: це сімейне, добре свято, де глядачі разом зі співачкою зануритися в казку Різдва.

Концерт складатиметься з двох відділень. У першому, шанувальники співачки зможуть насолодитися давно забутими українськими колядками в сучасній обробці, які розчулюють автентичністю і красою.
Співачка постане перед своїми шанувальниками в несподіваному для неї фентезі-образі Коляди.

У другому відділенні концерту - глядачі зможуть підспівувати своїм найулюбленішим обраним хітам з творчості співачки.

«Це найкращий Новорічний подарунок, який я могла придумати для своїх шанувальників», - каже Тіна Кароль. 
Квитки на самий довгоочікуваний новорічний концерт вже у продажу в театральних касах міста.


Де та коли: