NEO-CALLIGRAPHYВиставка "NEO-CALLIGRAPHY by RAIRYU" в арт-центрі Я. Гретера - без сумніву, головна арт-подія року в Україні, яка приурочена до року Японії в Україні. Цей захід залишить помітний слід в серцях усіх  його гостей.

На виставці "NEO-CALLIGRAPHY by RAIRYU" буде представлено 65 авторських робіт, включаючи картини "Ієрогліф року, традиції Японії", а також 3-х метрові інсталяції. Картини RAIRYU несуть потужний заряд позитивних емоцій. Вони притягують і самі вибирають собі власників, щоб подарувати їм те, чого бракує - удачу, щастя, успіх, здоров'я, силу, любов та  ін.

Ієрогліфи, написані RAIRYU, несуть глибокий сенс філософії буддизму. Кольори підбираються не випадковим чином - вони відповідають п'яти Стихіям, кожна з яких дає свій посил і заряд. Ієрогліф в оболонці кольору Стихії - це споглядальницька подорож, яка призводить до гармонії з самим собою і навколишнім світом.

Якщо ви любителі «тусовок», ми повинні вас розчарувати. Відкриття виставки "NEO-CALLIGRAPHY by RAIRYU" не схоже на чергову банальну вечірку. Це унікальний досвід - шоу, яке побудовано на 5 почуттях - мистецтво, яке сягає глибини душі, і змінює життя на краще. RAIRYU виступить Провідником, разом з яким ви пройдете по 3 поверхах, відчувши всю силу мистецтва нео-каліграфії, на завершення - художник продемонструє ексклюзивне шоу.

На трьох поверхах будуть представлені роботи:

  • картини "Котодама", які приносять удачу
  • ляльки-скульптури "Дарума", які допомагають досягти мети
  • інсталяція "Храм і Трон", як символ влади

 

Влітку 2016 року за підтримки Посольства Японії в Україні RAIRYU вперше продемонстрував свої роботи Києву. Виставка "ІЄРОГЛІФ РОКУ. ТРАДИЦІЯ ЯПОНІЇ" пройшла з величезним успіхом. Тепер автор повернувся до рідного Києва щоб відкрити рік Японії в Україні своїм персональним арт-проектом.

Інформація про RAIRYU: З 2003 року, після знайомства з каліграфом Рюсекі Морімото почав вивчати японську каліграфію, учасник виставки «Сучасна японська каліграфія» (Київ, 2005), організатор персональної виставки каліграфа Рюсекі Морімото в Київській галереї «Да Вінчі» (Київ, 2006 року); учасник благодійної виставки, організованої журналом «Gallery», увійшов до числа 33 кращих художників України; призер професійної виставки каліграфії «Майнич» (Японія, 2010,2011 рр.); учасник арт-шоу Japan Mania (Київ, 2015)

 

Приходьте на урочисте відкриття та ексклюзивне шоу нео-каліграфії, яке відбудеться 25 листопада о 19:30!

Dress code: all black

Адреса: Вул. Вадима Гетьмана, 6

Галерея «Я. Гретера» 4 поверх в ТРЦ "Космополіт" Блок А 

Тел: 044 200 07 60

Виставка триватиме до 22 січня 2017 року.

Час роботи арт-центру: Щодня 11:00 - 21:00. 

Вхід вільний.


Де та коли: