How to Resolve a Conflict at WorkКонфлікт – зіткнення осіб, їхніх ідей, інтересів, потреб, оцінок, прагнень, рівня очікувань тощо. На цьому воркшопі ми навчимося налагоджувати стосунки в команді та з іншими людьми.

Ми розберемо, що ж породжує конфлікти. Дамо відповіді на запитання коли виникають конфлікти з керівником та підлеглим. Якого класу люди створюють конфлікти та заради чого. Поговоримо про елементи поведінкової економіки та як звичні речі впливають на нашу поведінку.

Під час воркшопу учасники будуть тренуватися на командних кейсах на предмет пошуку виходу зі складних ситуацій. Розберемо Win-win стратегії, які базуються на законі збереження енергії.

Спікер: Іван Лешко, Vice President Financial Services at SoftServe

Іван займає посаду Vice President Financial Services в SoftServe. У нього більше 14 років досвіду в ІТ-аутсорсингу та 10 років у розвитку бізнесу та менеджменті. Впродовж останніх 10 років Іван декілька місяців за рік проводить за кордоном. Робота з експертами із західних компаній дала Івану чимало досвіду. У 2017 році випустив свою книгу "Common sense по-українськи". Ця книга була написана, щоб ростити більше лідерів в Україні та наблизити українську націю до Західного світу. Книга є популярною в Україні, у 2018 року вийшла англомовна версія. Впродовж останніх двох років Іван керуює фінансовими службами Vertical в SoftServe. Це дає йому дивовижну здатність працювати і спілкуватися з людьми, які ведуть глобальну фінансову систему та розуміють глобальні тенденції зсередини. Керує IT-аутсорсинговим бізнесом для SoftServe з клієнтами по всьому світу.

Вартість участі у воркшопі: 
До 07.10 - 500 грн
З 07.10 - 550 грн
В день події - 600 грн


Де та коли: