Кінофестиваль Rom Com - 2



З 17 по 20 серпня у кінотеатрі "Боммер" пройде фестиваль романтичних короткометражок "Rom Com - 2". Сеанси: 17-00; 19-00
Про любов – ніколи не вгадаєш: де знайдеш, чим обернеться, у що виллється. Про любов – завжди не нудно: тут доля викидає такі колінця і розщедрюється на такі сюрпризи, що тільки рот від подиву відкриваєш. І в житті, і в кіно. Тому на цю тему так охоче знімають: про що завгодно набридне, тільки не про любов. 7 фільмів нової збірки романтичних комедій – 7 свіжих, живих і оригінальних поглядів. З гумором самих різних кольорів – від ніжно-рожевого до глибоко чорного, ось тільки сірих відтінків немає ні в одній картині: тільки яскраві кольори і гострі сюжети!

Відчайдушні бельгійські клерки йдуть на танці, закохані американці перевіряють на міцність телефонну лінію і відправляються на вечірку з обнимашками, хитромудрі англійці змінюють рід діяльності, французи експериментують з зачаттям, а іспанський шибайголова пускається у всі тяжкі!

Хронометраж: 94 хв

Возрастноеограничение: 18

Країни:США, Великобританія, Іспанія, Бельгія.

Роки:2006-2016

Програма:


«Аргентинські танго» (TanghiArgentini)

Гвідо Тайс, Бельгія, 2006; 14"

Чому Андре допізна засиджується біля комп'ютера за робочим столом? Застукала його прибиральниці пояснює, що вибирав колегам подарунки на Різдво, але вона досвідчена, знає: усі так кажуть, ніби нема в інтернеті справ цікавіше. І вірно – насправді Андре пропадає в чаті для любителів аргентинського танго: там він не скромний офісний службовець, а палкий і досвідчений тангеиро. Ось тільки танцювати Андре не вміє. Чого не скажеш про його сослуживце...

Іскрометна комедія з непередбачуваним фіналом використовує різні джерела смішного: від контрасту між латиноамериканським вогнем і стерильністю європейського офісу до зливаються в танго чоловіків (безсмертний гэг, миттєво нагадує про шедевр «У джазі тільки дівчата»). Крім сюжетної винахідливості все в порядку у фільму і з винахідливістю візуальної: це не просто кіно, це – кинотанец.

Фільм зібрав всі головні нагороди на фестивалі Clermont-Ferrand і був номінований на премію «Оскар» в 2008 році в категорії «Кращий короткометражний ігровий фільм».


«Послуга» (PutDown)

РикЛиментани, Великобританія, 2014; 10"

Всього місяць тому Джон перебував на самому дні: по вуха в боргах, криючись від предметів, які стукають у двері кредиторів. Одного разу, боячись видати себе незграбним шумом, він став гавкати – мовляв, це пес шумить, а ніякого Джона будинку немає. Правда, на цей раз у двері стукав не черговий кредитор, а дядько Френк, неабияк удивившийся появи у недолугого племінника собаки. Хто б знав, що це аматорське гавкання стане для Джона переломним – і призведе до поліпшення матеріального стану, так і до приємним змін в особистому житті...

Чисто британський пустощі – нова класика не тільки романтичної, але і чорної комедії. Всім власникам домашніх вихованців дивитися обов'язково!


«Як я тебе люблю» (Comoyoteamo)

Фернандо Гарсія-РуисРубио, Іспанія, 2016; 23"

Дані з дитинства вірив у те, що найщасливіший день у житті – це день, в який до тебе приходить любов. Дані вірив – скільки б не разубеждал його батько, дідусь хлопця, сина для життя в світі, де любові немає, і довіри до жінок теж немає. Але Дані пощастило дожити до такого чарівного дня – ось тільки зустріч з тієї самої, єдиної, збіглася з пограбуванням банку, а сама дівчина мрії виявилася співробітницею поліції. І тепер Данини і його кохану поділяють кримінальний кодекс і пенітенціарна система. Але він не впадає у відчай...

Лауреат призу глядацьких симпатій і приз за кращу комедію на найпрестижнішому короткометражному фестивалі планети – в Клермон-Феррані, епічний і гарячий іспанський анекдот. Точніше, ціла колекція кумедних анекдотів, адже щоб добитися свого, Дані доведеться піти на багато нерозважливих вчинків.

До речі, у фільмі грає Карлос Аресес (адвокат Данини), один з трьох стюардів-обаяшек з "Я дуже збуджений" Педро Альмодовара.


«Реальне побачення» (OfflineDating)

СэмюэльАбрахамс, Великобританія, 2015; 6"


«У минулий вікенд мій друг-холостяк Тому вирішив познайомитися з дівчиною на не в мережі», – так починається ця неймовірна історія, в деталях показує, що виходить з такого сміливого рішення в епоху Tinder і цифрових технологій...

Дотепний британський етюд відроджує ті ситуації, коли люди знайомилися без допомоги гаджетів, на паркових галявинах і лавках, в барах і у книжкових розвалів. Сьогодні часи змінилися, а що ж з почуттями? Вони теж зазнали фатальною диджитализации чи все-таки ні? Подивимося, чи виграє Те суперечка, затіяний з самим собою.

«Цифри» (Digits)

Олександр Енгель, США, 2015; 8"

Все, що залишилося від минулої ночі, – телефон Еймі, записаний на картонному бірдекелі (тобто, підставці для пива). Проблема в тому, що в заповітному номері не вистачає двох останніх цифр, та Кіту залишається лише методично перевірити всі варіанти вступаючи в комунікації з незнайомками, незнайомцями і бузувірськими автовідповідачами...

Ефектний і лаконічний фільм про чоловічу настирливість і чоловічу одержимість. З єхидними коментарями, почерпнутими із програми «В світі тварин». У головній ролі – Антоніо Кампос, видатний американський незалежний режисер, автор «Після школи», «Саймона-кілера» і «Крістін».

«Обнімашки» (CuddleParty)

Метью ИрвингЭпстайн, США, 2016; 14"

Вечір обіймів – мікс нововинайденого дозвілля і психологічного тренінгу, збори пар, яким для вирішення проблем необхідно колективне участь. Одні готуються до народження дитини, інші переживають смерть близького родича, треті борються з еректильною дисфункцією – мало проблем. А от у стосунках Дрю і Джейн криза настала через зради. Чи є толк від публічних обіймів, витончує любовних чакр і шаманських палиць у питаннях реанімації пристрасті і довіри всередині пари?

Цікавий досвід по перетворенню матеріалу для сімейної драми в знущальну комедію. А також ода поганим характером і вправа в политнекорректности.

 

«Дитяча лихоманка» (BabyRush)

Тигран Розін, Франція, 2014; 18"

Орлеан готується до масштабного марафонського забігу, а живе в місті двомовна пара – француз Жером і американка Джекі – до зачаття дитини. Це тільки здається, що «дурне діло – нехитре». Перешкоди тут можуть бути найнесподіванішими. Щоб їх подолати, Джекі має побити такі рекорди, що марафонців і не снилися...

Швидкісна комедія, утягує в досить інтимне дійство всіх і вся, зразок французької фривольність і американської динаміки. Є і пустотливі політичні мотиви: виявляється, європейський обиватель теж боїться фемінізму, тільки якщо в Росії головний жупел – це Pussy Riot, то у Франції – український рух Femen.


Де та коли: