Вистава ”Політично ненадійний” ЧЕсний театр"Ні, любове моя, ми всі повинні бути нещасними..."
Віддати життя... Здається, що це найцінніше, що можна віддати за Україну... А як щодо щастя? Хто готовий, свідомо, пожертвувати своїм щастям? Ще з молодих років усвідомити, що на нього не варто навіть розраховувати... Як вам такий вибір? Чи багато ви знаєте таких людей, що погодились би піти на таке, хай, навіть, заради України?

Ім'я Івана Франка відомо кожному українцю. Каменяр, вічний революціонер, великий письменник, неймовірний поет, безцінний перекладач, фольклорист, публіцист, журналіст... Але чи багато ми знаємо про те який шлях минула ця людина і чим пожертвувала заради всіх цих величних і почесних слів у свою адресу? І чи зробив би він це знову, якби мав вибір? Окрім всього перерахованого Іван Франко був також політиком, таким політиком, якого наврядчи доведеться колись ще побачити в Україні. В умовах окупації він створює партію, що стоїть в опозиції до уряду, поширює серед людей ідею Соборності України яка, на той час, була катастрофічно невігідна жодній із двох імперій, що розірвали Україну на два шматки. Він ніколи не брав до рук зброї, але вселяв відчай і страх в серця людей, що прагнули зупинити український поступ. А після його смерті, тоталітарний радянський режим, що, зрештою, об'єднав українські землі, перетворив його на ікону боротьби за соціалізм. Багаторічна пропаганда створила образ Івана Франка який не має нічого спільного з реальністю. Він і досі не може позбавитись клейма "вічного революціонера", що боровся за чиїсь соціальні права, хоча насправді - за Незалежну Україну.

Ми спробуємо доторкнутись до іношої сторони Івана Франка, тієї, що, можливо, і створила цю велику людину, прикро, але, вона ж його, зрештою, і знищила.

15 червня
20.00
Іллінська, 9
Замовлення квитків: 0637930761 Iryna Sirotyuk
Військовослужбовцям - вхід вільний.


Де та коли: