Афіша Києва

19 вересня

19.09.2019 19-00
Театр на Подолі
19.09.2019 19-00
Театр на Подолі
19.09.2019 19-00
Театр Оперети
19.09.2019 19-00
Театр Золоті Ворота
19.09.2019 19-00
Київський драматичний театр ”Браво”
19.09.2019 19-00
Центр жіночого розвитку Woman Insight

20 вересня

20.09.2019 19-00
Арт-завод "Платформа"
20.09.2019 19-00
Київський драматичний театр ”Браво”
20.09.2019 19-00
Національний академічний театр опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка
20.09.2019 22-00
Докер Паб
20.09.2019 19-00
Театр на Подолі
20.09.2019 19-30
Театр Оперети
20.09.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
20.09.2019 19-00
Новий український театр
20.09.2019 19-30
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
20.09.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
20.09.2019 19-00
Культурний Центр Імені Козловського

21 вересня

21.09.2019 19-00
Культурний Центр Імені Козловського
21.09.2019 13-00
Арт-студія Ліхтарик
21.09.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
21.09.2019 14-00
Київська мала опера
21.09.2019 12-00
Арт-завод "Платформа"
21.09.2019 19-00
Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва
21.09.2019 18-00
Театр на Подолі
21.09.2019 19-00
Театр Золоті Ворота
21.09.2019 19-00
Жовтневий палац
21.09.2019 22-00
Докер Паб
21.09.2019 12-00
Новий український театр
21.09.2019 17-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
21.09.2019 19-30
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
21.09.2019 19-00
Зелений театр (Green Theatre)
21.09.2019 20-00
ВДНГ
21.09.2019 - 22.09.2019
Український дім

22 вересня

22.09.2019 19-00
Актовий зал ІПАГ
22.09.2019 19-00
Будинок актора
22.09.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
22.09.2019 18-00
Театр на Подолі
22.09.2019 19-00
Театр Золоті Ворота
22.09.2019 12-00
Театр Оперети
22.09.2019 10-30
Новий український театр
22.09.2019 13-00
Новий український театр
22.09.2019 19-00
Новий український театр
22.09.2019 17-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
22.09.2019 19-30
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
22.09.2019 18-00
Новий театр на Печерську
22.09.2019 19-00
Німецька євангелічно-лютеранська церква Святої Катерини
22.09.2019 19-00
Київський драматичний театр ”Браво”
22.09.2019 15-00
На розі вул. Інститутській і Шовковичній вул.

23 вересня

23.09.2019 20-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
23.09.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
23.09.2019 19-00
Культурний Центр Імені Козловського
23.09.2019 19-00
Київський драматичний театр ”Браво”
23.09.2019 19-00
Будинок актора

24 вересня

24.09.2019 07-30
Fairmont Grand Hotel Kyiv
24.09.2019 19-00
Театр на Подолі
24.09.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
24.09.2019 19-30
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
24.09.2019 20-00
Сцена 6

25 вересня

25.09.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
25.09.2019 19-00
Театр на Подолі
25.09.2019 19-00
Театр «Актор»
25.09.2019 19-00
Кіно-концертний зал «Київська Русь»
25.09.2019 19-00
Театр на Подолі
25.09.2019 20-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
25.09.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
25.09.2019 20-00
Freedom Event Hall
25.09.2019 19-00
Культурний Центр Імені Козловського
25.09.2019 19-00
Київський академічний театр Колесо
25.09.2019 19-00
Будинок Офіцерів

26 вересня

26.09.2019 20-00
Палац культури ”КПІ”
26.09.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
26.09.2019 18-30
Бориспільський будинок культури, Бориспіль
26.09.2019 19-00
Київський інститут сучасної психології та психотерапії (КІСПП)
26.09.2019 19-00
Київська мала опера
26.09.2019 19-00
Новий театр на Печерську
26.09.2019 19-30
Театр Оперети
26.09.2019 19-00
Театр Золоті Ворота
26.09.2019 19-30
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
26.09.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
26.09.2019 19-00
Культурний Центр Імені Козловського
26.09.2019 19-00
Німецька євангелічно-лютеранська церква Святої Катерини

27 вересня

27.09.2019 19-00
Київський драматичний театр ”Браво”
27.09.2019 19-30
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
27.09.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
27.09.2019 19-00
Театр на Подолі
27.09.2019 19-00
Новий український театр
27.09.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
27.09.2019 19-00
Культурний Центр Імені Козловського
27.09.2019 21-00
Арена-Сіті (Arena-City)
27.09.2019 21-00
Ночной клуб «lips Cabaret»

28 вересня

28.09.2019 19-00
Monte Ray Club
28.09.2019 19-00
Національний академічний театр опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка
28.09.2019 19-00
Центр культури і мистецтв Національного авіаційного університету
28.09.2019 18-00
ПК ім. Королева
28.09.2019 19-00
Жовтневий палац
28.09.2019 12-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
28.09.2019 19-00
Будинок Офіцерів
28.09.2019 18-00
Театр на Подолі
28.09.2019 19-00
Театр Золоті Ворота
28.09.2019 12-00
Новий український театр
28.09.2019 17-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
28.09.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
28.09.2019 19-00
Caribbean Club
28.09.2019 19-00
Культурний Центр Імені Козловського
28.09.2019 18-00
Новий театр на Печерську
28.09.2019 12-00
Будинок Художника
28.09.2019 17-00
Німецька євангелічно-лютеранська церква Святої Катерини

29 вересня

29.09.2019 19-00
Київський драматичний театр ”Браво”
29.09.2019 12-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
29.09.2019 18-00
Театр на Подолі
29.09.2019 19-00
Жовтневий палац
29.09.2019 13-00
Новий український театр
29.09.2019 19-00
Новий український театр
29.09.2019 19-00
Культурний Центр Імені Козловського
29.09.2019 19-00
Будинок Офіцерів
29.09.2019 11-00, 13-00
Київський академічний театр ляльок
29.09.2019 21-00
Docker's ABC

30 вересня

30.09.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
30.09.2019 19-00
НМАУ ім.Чайковського
30.09.2019 19-00
Новий український театр

01 жовтня

01.10.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
01.10.2019 19-00
Театр «Актор»

02 жовтня

02.10.2019 19-30
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
02.10.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки

03 жовтня

03.10.2019 19-00
Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва
03.10.2019 20-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
03.10.2019 19-00
Театр на Подолі
03.10.2019 19-00
Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»

04 жовтня

04.10.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
04.10.2019 22-00
Докер Паб
04.10.2019 19-00
Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»
04.10.2019 19-00
Freedom Event Hall
04.10.2019 09-00
Державний музей авіації
04.10.2019 20-00
Caribbean Club
04.10.2019 19-00
Новий український театр

05 жовтня

05.10.2019 17-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
05.10.2019 18-30
Отель Visak
05.10.2019 19-00
Палац Спорту
05.10.2019 19-30
Будинок Офіцерів
05.10.2019 19-00
Новий український театр

06 жовтня

06.10.2019 19-00
Центр культури і мистецтв СБУ
06.10.2019 19-00
Жовтневий палац
06.10.2019 17-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
06.10.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
06.10.2019 12-00
Новий український театр
06.10.2019 19-00
Новий український театр

07 жовтня

07.10.2019 19-00
Докер Паб

08 жовтня

08.10.2019 20-00
Палац Спорту
08.10.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
08.10.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
08.10.2019 20-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
08.10.2019 12-00
Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»

09 жовтня

09.10.2019 20-00
Національний палац мистецтв Україна
09.10.2019 19-00
Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»
09.10.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
09.10.2019 19-00
Новий театр на Печерську

10 жовтня

10.10.2019 19-00
Київський драматичний театр ”Браво”
10.10.2019 20-00
Докер Паб
10.10.2019 19-00
Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»
10.10.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
10.10.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
10.10.2019 19-30
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
10.10.2019 20-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
10.10.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
10.10.2019 19-00
Німецька євангелічно-лютеранська церква Святої Катерини

11 жовтня

11.10.2019 19-00
Шоколадний будиночок
11.10.2019 19-30
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
11.10.2019
Залізничний вокзал Київ Південний
11.10.2019 19-00
Центр культури і мистецтв Національного авіаційного університету
11.10.2019 20-00
Secret Place
11.10.2019 19-00
Український дім

12 жовтня

12.10.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
12.10.2019 10-55, 11-00
АККО інтернешнл
12.10.2019 12-00
Новий український театр
12.10.2019 19-00
Новий український театр
12.10.2019 18-00
Новий театр на Печерську

13 жовтня

13.10.2019 22-00
Кіностудія ім. О. Довженка
13.10.2019 20-00
Docker-G pub
13.10.2019 13-00
Новий український театр

14 жовтня

14.10.2019 19-00
Театр «Актор»
14.10.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
14.10.2019 19-00
Жовтневий палац
14.10.2019 19-00
Новий український театр

15 жовтня

15.10.2019 19-00
Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»
15.10.2019 19-00
Будинок Офіцерів
15.10.2019 20-00
Caribbean Club
15.10.2019 19-00
Київську академічна майстерню театрального мистецтва «Сузір’я»

16 жовтня

16.10.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
16.10.2019 19-00
Національний академічний театр опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка
16.10.2019 19-00
Будинок Офіцерів
16.10.2019 19-00
Жовтневий палац
16.10.2019 19-00
Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва
16.10.2019 20-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки

17 жовтня

17.10.2019 18-00
Новий театр на Печерську
17.10.2019 19-30
Національний цирк України
17.10.2019 19-00
Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»
17.10.2019 19-00
Будинок актора

18 жовтня

18.10.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
18.10.2019 19-00
Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»
18.10.2019 19-00
Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка
18.10.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
18.10.2019 19-00
Будинок Офіцерів

19 жовтня

19.10.2019 19-00
Будинок Офіцерів
19.10.2019 21-00
Docker's ABC

20 жовтня

20.10.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
20.10.2019 16-00, 19-00
НМАУ ім.Чайковського
20.10.2019 19-00
Будинок Архітектора
20.10.2019 19-00
Новий український театр

21 жовтня

21.10.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
21.10.2019 19-00
Новий український театр

22 жовтня

22.10.2019 19-30
Жовтневий палац

23 жовтня

23.10.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
23.10.2019 19-00
Будинок актора
23.10.2019 19-00
Будинок Офіцерів
23.10.2019 19-00
Кіно-концертний зал «Київська Русь»
23.10.2019 19-00
Жовтневий палац

24 жовтня

24.10.2019 20-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
24.10.2019 19-00
Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»
24.10.2019 19-00
Asylum Art Club
24.10.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
24.10.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна

25 жовтня

25.10.2019 20-00
Stereo Plaza
25.10.2019 13-00
Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»
25.10.2019 19-00
Жовтневий палац
25.10.2019 20-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
25.10.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна

26 жовтня

26.10.2019 19-00
НМАУ ім.Чайковського
26.10.2019 19-00
Палац Спорту
26.10.2019 18-00
Німецька євангелічно-лютеранська церква Святої Катерини
26.10.2019 19-00
Будинок Офіцерів
26.10.2019 19-00
Будинок Офіцерів
26.10.2019 11-00, 14-00
Концерт-хол «Термінал»
26.10.2019 19-00
Театр Оперети
26.10.2019 17-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
26.10.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки

27 жовтня

27.10.2019 19-00
Театр «Актор»
27.10.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
27.10.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
27.10.2019 11-00, 15-00
Freedom Event Hall
27.10.2019 13-00
Новий український театр
27.10.2019 19-00
Будинок Офіцерів
27.10.2019 19-00
Caribbean Club
27.10.2019 19-00
Новий український театр

28 жовтня

28.10.2019 11-00
Новий український театр

29 жовтня

29.10.2019 19-00
Новий театр на Печерську

30 жовтня

30.10.2019 19-00
Жовтневий палац
30.10.2019 19-00
Будинок культури НТТУ (КПІ)
30.10.2019 18-00
Новий театр на Печерську

31 жовтня

31.10.2019 19-00
Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»
31.10.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки
31.10.2019 18-00
Новий театр на Печерську

01 листопада

01.11.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна

02 листопада

02.11.2019 19-00
Жовтневий палац
02.11.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна

03 листопада

03.11.2019 20-00
Docker's ABC
03.11.2019 11-00, 15-00
Freedom Event Hall
03.11.2019 19-00
НМАУ ім.Чайковського

04 листопада

04.11.2019 19-00
Asylum Art Club
04.11.2019 19-00
BINGO, клуб

07 листопада

07.11.2019 19-00
Будинок Офіцерів

08 листопада

08.11.2019 19-00
Палац Спорту
08.11.2019 20-00
Кіно-концертний зал «Київська Русь»

09 листопада

09.11.2019 19-00
Жовтневий палац
09.11.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна

10 листопада

10.11.2019 19-00
Будинок Офіцерів

12 листопада

12.11.2019 19-00
Палац Спорту
12.11.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна

13 листопада

14 листопада

14.11.2019 18-00
Жовтневий палац
14.11.2019 18-00
Будинок культури НТТУ (КПІ)
14.11.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
14.11.2019 19-00
Freedom Event Hall
14.11.2019 19-00
Жовтневий палац

15 листопада

15.11.2019 19-00
Stereo Plaza
15.11.2019 19-00
Monte Ray Club

16 листопада

16.11.2019 19-00
Volume Club
16.11.2019 19-00
Будинок Офіцерів
16.11.2019 19-00
Будинок культури НТТУ (КПІ)
16.11.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
16.11.2019 19-00
Театр Оперети
16.11.2019 19-00
Палац Спорту

17 листопада

17.11.2019 11-00
Будинок Офіцерів

18 листопада

18.11.2019 19-00
Stereo Plaza

19 листопада

19.11.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна

20 листопада

20.11.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
20.11.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки

21 листопада

21.11.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
21.11.2019 19-00
Театр Оперети

22 листопада

22.11.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
22.11.2019 19-00
Театр Оперети
22.11.2019 20-00
Freedom Event Hall

23 листопада

23.11.2019 19-00
Будинок Офіцерів
23.11.2019 19-00
Театр Оперети
23.11.2019 20-00
Freedom Event Hall

24 листопада

24.11.2019 16-00
Театр на Подолі

25 листопада

26 листопада

26.11.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
26.11.2019 19-00
Жовтневий палац

27 листопада

28 листопада

29 листопада

30 листопада

30.11.2019 19-00
Monte Ray Club
30.11.2019 19-00
Жовтневий палац
30.11.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
30.11.2019 20-00
Caribbean Club

01 грудня

01.12.2019 19-00
Caribbean Club

02 грудня

02.12.2019 19-00
Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка

03 грудня

04 грудня

04.12.2019 19-00
Палац Спорту

05 грудня

06 грудня

06.12.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна

07 грудня

07.12.2019 19-00
Національний театр російської драми ім. Лесі Українки

08 грудня

08.12.2019 19-00
Центр культури і мистецтв Національного авіаційного університету
08.12.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
08.12.2019 12-00
НМАУ ім.Чайковського
08.12.2019 19-00
Caribbean Club

09 грудня

09.12.2019 19-00
Жовтневий палац

10 грудня

10.12.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
10.12.2019 19-00
Будинок Офіцерів

11 грудня

11.12.2019 19-00
Будинок Офіцерів

12 грудня

12.12.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна
12.12.2019 19-00
Будинок Офіцерів

13 грудня

13.12.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна

14 грудня

14.12.2019 11-00, 13-00, 15-00
Будинок Архітектора

15 грудня

15.12.2019 19-00
Центр культури і мистецтв СБУ

17 грудня

18 грудня

18.12.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна

19 грудня

19.12.2019 20-00
Жовтневий палац

21 грудня

21.12.2019 11-00, 13-30, 16-00
Premier Palace Hotel. Софіївський Гранд хол
21.12.2019 19-00
Жовтневий палац
21.12.2019 19-00
Будинок Офіцерів
21.12.2019 19-00
НМАУ ім.Чайковського

22 грудня

24 грудня

25 грудня

25.12.2019 19-00
НМАУ ім.Чайковського

28 грудня

28.12.2019 19-00
Національний палац мистецтв Україна

29 грудня

31 грудня

02 січня

02.01.2020 15-00, 18-00
Національний палац мистецтв Україна

03 січня

04 січня

07 січня

07.01.2020 19-00
Національний палац мистецтв Україна

08 січня

14 січня

14.01.2020 19-00
Палац Спорту

18 січня

22 січня

26 січня

03 лютого

08 лютого

13 лютого

13.02.2020 19-00
Палац Спорту
13.02.2020 19-00
Жовтневий палац

14 лютого

14.02.2020 19-00
Національний палац мистецтв Україна

15 лютого

22 лютого

27 лютого

01 березня

01.03.2020 19-00
Центр культури і мистецтв Національного авіаційного університету

06 березня

06.03.2020 19-00
Національний палац мистецтв Україна

07 березня

07.03.2020 19-00
Жовтневий палац

11 березня

12 березня

12.03.2020 20-00
Stereo Plaza

20 березня

20.03.2020 19-00
Національний палац мистецтв Україна

21 березня

27 березня

02 квітня

04 квітня

25 квітня

25.04.2020 19-00
BINGO, клуб

16 травня

16.05.2020 20-00
НСК Олімпійський

04 червня

724

День:
Сьогодні
Завтра
Всі дні

Подія: