Киевский камерный оркестрКиївський камерний оркестр Національної філармонії України та скрипаль Вадим Борисов підготували для Вас надзвичайно цікаву програму. Що єднає таких різних композиторів, як Вольфганг Амадей Моцарт, Фелікс Мендельсон та Бенджамін Бріттен? Розгадка криється в одному слові : «Prodigy»… «Wunderkind»… «Диво-дитина»…

В історії музики час від часу, як яскраві зірки на небосхилі, з'являлися дивні музиканти. Зовсім ще маленькі діти, років восьми - десяти, а інколи навіть менше, вони давали сольні концерти і приголомшували слухачів силою свого музичного таланту. Їх імена були на вустах усього музичного світу. «Диво – діти» ставали легендами історії. Але далеко не всім з них вдавалося з роками розкрити та розвинути свій божий дар. Лише одиниці залишили наступним поколінням справжні мистецькі шедеври…

В.А.Моцарт.
Перший струнний квартет був написаний, коли дитині було лише 14 років. На шляху до Риму, батько і син провели ніч в корчмі в Лоді, де Моцарт завершив твір, підписавши його “Quarteto di Аmadeo Mozart à 1770 le 15 di Marzo ‘’. Підлітку вдалося показати витончений, впевнений у собі характер та продемонструвати раннє володіння камерною чутливістю музики. Ф.Мендельсон.

У віці 14 років Фелікс Мендельсон уже був автором 13(!!!) симфоній для струнного оркестру. Яскравим доказом надзвичайної свіжості, краси та витонченості цієї музики є те, що симфонії регулярно звучать на сцені протягом двох століть.

Б.Бріттен.
Для «Простої симфонії» композитор використав мелодії, написані, коли йому було лише дев'ять років. Твір став чудовою композицією досконалого майстра на музику, створену ним у дитинстві.

Доля вундеркінда непередбачувана. «Зірки» найчастіше гаснуть, коли вони стають дорослими, не витримавши зустрічі з життєвими труднощами. Ця концертна програма складена з виняткової музики виняткових «зірок», що з плином часу не згасли і не згаснуть ніколи.

Програма:
В.А.Моцарт Струнний квартет №1 К.80
1. Adagio
2. Allegro
3. Menuetto and Trio
4. Rondo

Ф. Мендельсон-Бартольді Симфонія для струнного оркестру №7 ре мінор
1. Allegro
2. Andante (amorevole)
3. Menuetto
4. Allegro molto

Б.Бріттен «Проста симфонія» оп. 4
1. Boisterous Bourrée
2. Playful Pizzicato
3. Sentimental Sarabande
4. Frolicsome Finale


Где и когда:

19.03.2020 19-00 Афиша Киева
Немецкая евангелическая-лютеранская церковь Святой Екатерины Киев, улица Лютеранская, 22
Цена: 200 - 450
Купить билет


Другие события в Киеве

25.04.2020
Hillsong Conference Hall (HC Hall)
23.02.2020
НМАУ им.Чайковского
23.02.2020
Национальный театр русской драмы им. Леси Украинки
23.02.2020
Национальный театр русской драмы им. Леси Украинки